Газета по-надвірнянськи
 

За подароване зцілення – батьківське спасибі

21 червня 2011, 10:03 | Рубрика: Здоров`я Версія для друку Версія для друку 376 переглядів

Я людина вже похилого віку, інвалід Великої Вітчизняної війни 2-ї групи. Зазнав чимало лихоліть і горя. Але ще прагну щасливого життя, хоча і хвороби дошкуляють.

Уже неодноразово лікувався у Делятинській селищ­ній лікарні. Намагалися по­ліпшити моє здоров`я у пульмонологічній лікарні в Івано-Франківську, терапевтичному відділенні Надвірнянської ЦРЛ. Одначе мої сподівання на поправку не підтверджувало лікування в цих медичних установах.

Лише нещодавно надію на оздоровлення подарувала мені завідувачка кардіологічного відділення центральної ра­йонної лікарні Олена Голіней. Саме вона віднайшла ліки для подолання моєї хвороби. За сприяння головного лікаря ЦРЛ Ярослава Ісопенка скерувала мене в обласний центр Івано-Франківськ на безкоштовне комп`ютерне обстеження. Обидвоє лікарів дбали про забезпечення мене, як інваліда ВВв, безкоштовними ліками. Допомагав у цьому також і заступник головного лікаря ЦРЛ з медичної частини Сер­гій Ємельянчук, а ще старша медична сестра кардіологічного відділення Надія Будзак.

Після кількаденних «чаклувань» наді мною лікарів я здолав важку хворобу. Сам собі не вірю, що знову можу радіти життю, усміхатися сон­цю, дітям та онукам. І в цьому найбільша заслуга Олени Вікторівни Голіней – справжньої цілительки люд­ських душ.

Щиро дякую цим фахівцям у білих халатах та медперсоналові профільного відділення цього медичного закладу в особі медсестер Марії Чіх, Марії Юсип, Галини Гавриль­чук, Ганни Дмитрук, Ольги Бенюк, санітарок-буфетниць Катерини Савчук та Марії Кіт за високий професіоналізм, доброту і моральну підтримку, що в поєднанні з прийняттям ліків прискорюють одужання хворих. Щастя, здоров“я і Божого благословення Вам на добрі справи з оздоровлення людей.

Із глибокою пошаною

Іван КОСИЛО,

житель смт. Делятин.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!