Газета по-надвірнянськи
 

Звернення міського голови до жителів міста Надвірна

3 червня 2011, 13:04 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 760 переглядів

Квітучі дерева, нові будівлі, чисте повітря, прибрані вулиці та парки – мінімум, потрібний, щоб пишатися своїм містом і насолоджуватися життям у ньому.

Навіть найменша дрібничка, зроблена у цьому плані кожним жителем, принесе суспільну користь і зробить місто кращим. І, навпаки, кожен кинутий під ноги недопалок – краплина, з якої збирається море сміття. А комусь же його треба вимітати. Надвірнянці завжди славились тим, що були добрими господарями на своїй землі. На часі усім нам про це потрібно згадати. Бо мова йтиме про наше рідне місто Надвірна.

Звичайно, відповідні служби міста посилять свою роботу щодо прибирання та очищення міста від сміття, розчищення й укріплення берегів річок та потічків, але й самим надвірнянцям з метою забезпечення належної підготовки міста до святкування Зіслання Святого Духа (Трійці) і покращення санітарно-екологічного стану міста потрібно прибрати та підтримувати чистоту на своїх подвір’ях і прилеглих до них територій.

Керівникам установ, підприємств та підприємцям потрібно прибрати виробничі й прилеглі території, не виносити сміття до проїзної частини вулиць. Шанобливіше ставитися до стану своїх дворів, прибудинкових територій, під’їздів, парків та скверів.

Головам об’єднань співвласників баготоквартирних будинків – провести відповідні роботи з прибирання прибудинкових територій та систематично підтримувати чистоту.

Головам громадських організацій організувати роботи з прибирання й очищення міста та власним прикладом показати, що чистота й охайність повинна бути не лише напередодні великих свят, а й у повсякденні.

Жителям приватного сектора прибирати прилеглу до огорожі територію, забрати із вулиць будівельні матеріали та залишки будівельного сміття.

Жителям багатоповерхівок привести у належний санітарний стан свої квітники та не залишати сміття біля контейнерів.

Власникам будівельних майданчиків очистити огорожу будівельних майданчиків від агітаційних матеріалів та оголошень, прибирати прилеглу територію.

Правила – не надто складні і дотримуватися їх – ознака вихованості, порядності та сумління.

Пам’ятаймо, що наша поведінка є прикладом для наслідування наших дітей та онуків. Давайте закладемо у них початки внутрішньої культури та збережемо свою маленьку батьківщину – рідне місто для них і для себе, як справжні господарі. Адже ніхто, окрім нас самих, не зможе нам створити затишок і порядок. А відтак, і хороший настрій усім, котрі люблять і шанують своє рідне місто.

Нехай чистота та охайність стануть Вашою доброю звичкою.

З повагою

Зіновій АНДРІЙОВИЧ,

Надвірнянський міський голова.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!