- Народна Воля - http://volya.if.ua -

«Білі сльози снігу» – сьома книжка Нестора Чира

Posted By Модератор On 19.07.2011 @ 10:52 In Духовність | No Comments

Вийшла вона тисячним накладом нещодавно в Коломийському видавничо-по­ліграфічному товаристві «Вік». Чудова книга-сповідь із вмотивованими ілюстраціями художника Андрія Коренюка, яка йде до читача своєю світлою дорогою, бо теми поезій Нестора Чира – керівника літстудії «Бист­рінь», члена НСПУ, зрозумілі й близькі кожному – від прос­тої людини до професійного літератора.

[1]У чотирьох розділах «На титрах слова», «Голосом пам`яті», «Сонетною строфою» та «Блакитна роса у карих очах» вміщено великий пласт поезії, яку автор написав протягом 2008-2010 років.

Довершеності виданню надає передмова академіка Володимира Качкана «Білі лілії його печалі», який, визначаючи кредо книжки, вважає, що «значною мірою вона автобіографічна, в усякому разі на її сторінки винесено те найпотаємніше, що пережив і чим нині живе поет». А післямова літературного критика, голови обласної організації Національної спілки письменників України Євгена Барана «Серцем об каміння» стверджує екзистенційну мужність Нестора Чира, «який зумів сказати про від­чуття остраху перед власним проминанням чесно». Цей письменницький чин, на думку того ж таки Євгена Барана, заслуговує читацької вдячності і пошанування.

Бо і справді від початку і до кінця збірку пронизують вірші, будь-то громадянська чи інтимна лірика, написані кров`ю серця, чистою сльозою  враненої душі, тими моментами істини, які вихоплені з власного життєвого досвіду.

Хай росяняться у читацьких душах Несторові білі сльози снігу, а Муза додає авторові снаги для нових творів.

Вл. інф.

 


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2011/07/bili-slozy-snihu-%e2%80%93-soma-knyzhka-nestora-chyra/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2011/07/bili.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.