Газета по-надвірнянськи
 

День молоді у Надвірній

1 липня 2011, 11:33 | Рубрика: Влада, Свята, Тема дня Версія для друку Версія для друку 1,749 переглядів

Молодь Надвірнянщини відсвяткувала «свій» день дуже круто, стильно і змістовно. Ініціатором ідей, що уможливили насиченість Дня молоді різноманітними заходами, стала заступник голови РДА Богдана Ковалюк. Їх вдало реалізували відповідальні працівники відділу у справах сім`ї, молоді та спорту РДА – начальник Тарас Вінтоняк
і головний спеціаліст Тарас Дем`янчук.

Відзначили молодих і талановитих

Привітали молодь із їхнім святом голова РДА Володимир Калічко, заступник голови РДА Богдана Ковалюк, голова районної ради Василь Попович, Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович.

Пам`ятна нагорода від міського голови

Вони зазначили, що молоде покоління – це майбутнє, і вже зараз нам треба будувати нову державу. Керівники району і міста побажали юнакам та юнкам віри у власні сили, успіху на життєвій стежині. Видатні жителі Надвірної, які ще не вийшли з віку молодості, отримали подяки за свою працю на благо міста та України від провідного спеціаліста відділу у справах сім`ї, молоді та спорту РДА Тараса Дем`янчука. Серед них – представники єдиноборств: Роман Романенко, Надія Кретова, Наталія Ільків, Наталія Тимків, Руслан Струк, Назар Паламарчук, керівники громадських організацій – Василь Завадський («Спорт для всіх»), Володимир Гринішак («Студентське братство»), Сергій Гриньків («Милосердний самарянин»), Назар Лазорко («Молода Просвіта»), президент боксерського клубу «Едельвейс» Віктор Григоришак, пластун Анастасія Пинзин, Юліана Нагорняк та Олена Пинзин, а також їхні однолітки, котрі принесли користь громаді міста.

Потішили своїми виступами міні-міс Делятина Лариса Козак та учень Надвірнянської ЗОШ № 4 Микола Ровенко, котрий полонив глядачів своїм сильним голосом та харизмою. Як вдало підмітив Тарас Дем`янчук, це ім`я треба запам`ятати, бо цей хлопець – майбутнє української пісні, і ми про нього неодмінно почуємо.

Микола Ровенко і міні-міс Делятина-2011 Лариса Козак своїми піснями бадьорили ровесників

День молоді пройшов на найвищому рівні, всі його учасники відчули те, що вони є потрібними для держави, для її розвитку та процвітання. Районна влада у цей день старалася організувати для них свято, і їй це вдалося, прилучивши молодь до активного відпочинку та розваг.

Омолоділий майдан Шевченка

Змагалися брейкери

У суботу на майдані Шевченка відбувся західно-український турнір (фестиваль) із брейк-дансу «WEST B-BOY SESSION 8» – одного з найекстремальніших видів спортивного танцю. Місцеві танцюристи доказали, що бракує досвіду.

Мета фестивалю-змагань – здоровий спосіб життя та змістовне дозвілля молоді, а також залучення молоді до спортивного танцю та популяризації брейк-дансу. Тур­нір організувала «Молода Просвіта» (кер. Назар Лазорко) за фінансової підтримки голови РДА Володимира Калічка. Надати технічну під­тримку люб`язно погодився директор Надвірнянського коледжу НТУ Ростислав Нагорний.

Не раз, мабуть, бачили, як молодь на траві чи просто на асфальті крутиться на голові, робить сальто, інші трюки, від яких, «мурашки» бігають по тілу і стає не по собі. Так, це і є брейк-данс. У перекладі це слово означає «ламані» танці. Брейк-данс увібрав у себе елементи акробатики, гімнас­тики, техно-танцю і дещо з ук­раїнського гопака та східної йоги.

У змаганнях, які розпочалися під популярну музику, т. зв. бі-бойську, взяли участь танцюристи з Чернігова, Іва­но-Франківська, Чер­нівців, Львова, Первомайська, Надвірної, Богородчан, Рожнятова, Коломиї, Донецька та ін.

Змагалися у таких категоріях (битвах): Top Rock 1 vs 1 (один на один); Power Moove Battle (шалений рух); 2х2 (бит­ва – два на два); Kidz Battle (дитяча битва).

У номінації 2×2 перемогла команда з Чернігова Magic Side (Gleb & Vinny Sun) (на фото), надвірнянці стали другими; 1×1 kids – Назар Стецик (м. Надвірна); Powermoves – Мар`ян Морський (Марічок) з Івано – Франківська, другим вийшов надвірнянець Ozi – Назарій Слюсарчук.

«Козацькі забави»

відбулися на майдані Тараса Шев­ченка серед юнаків віком до 20 років, які орга­нізували відділ у справах сім`ї, молоді та спорту РДА (нач. Тарас Вінтоняк) і ра­й­центр фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх» (дир. Василь Завадський).

Команди змагалися у конкурсах: армрестлінг, під­німання діжки, присідання на одній нозі на діжці, перетягування линви та поїдання вареників.

Молодеча вправність не лише у перетисканні руками і підніманні бочки, присіданні на бочці, але й в апетитному смакуванні варениками

В армрестлінгу найсильнішим виявився Олег Ленько із с. Лоєва. Перше місце з піднімання бочки вибороли Іван Козловський, вихованець СДЮШ ОР профкому ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» та Іван Хмельницький, студент Надвірнянського коледжу НТУ. Найбільше разів присів на бочці Петро Мельник із Зеленої, а його односельчанин Василь Шпин­та став кращим  у конкурсі «З`їж швидше вареники». У перетягуванні линви не виявилося рівних вихованцям СДЮШ ОР, які вибороли перше місце.

За підсумками усіх видів програми змагань перше місце виборола команда с. Зелена, за яку вболівав Зеленський сільський голова Віталій Хопта; друге – команда Надвірнянського коледжу, третє – СДЮШ ОР профкому ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття», четверте – с. Лоєва.

Переможці нагороджені грамотами. Команди-призери отримали Кубки та грамоти відділу у справах сім`ї, молоді та спорту РДА, які вручили заступник голови РДА Богдана Ковалюк та начальник відділу Тарас Він­тоняк.

Веселилися із драйвом

А завершила насичену програму свята організована відділом сім`ї, молоді та спорту РДА молодіжна дискотека, яка з усім молодим драйвом та веселістю зібрала  на міській зоні відпочинку понад три сотні молодих людей.

Технічну та організаційну  підтримку  проведення дискотеки надав голова молодіжного товариства УПЦ КП «Милосердний самарянин» Сергій Гриньків, а різноманітні конкурси, ігри, які провела для молоді пластунка Тетяна Гриньків, увінчалися солодощами та призами від відділу сім`ї, молоді та спорту райдержадміністрації, які, за сприяння головного спеціаліста від­ділу Тараса Дем`янчука, отримали всі учасники конкурсів.

День молоді завершився опівночі, але у вечірньому повітрі ще довго витала та красива молодіжна атмо­сфера, яка дає надію на добре і щасливе майбутнє молодих, впевнених і творчо мислячих людей.

Вдячний за допомогу і сприяння у підготовці нотаток з молодіжного свята

Василь ІВАСЮК,

студент факультету журналістики Львівського національного університету ім. І. Франка.

Світлини Володимира МАНІВЧУКА

 

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!