Газета по-надвірнянськи
 

До зустрічі у «Сонячній країні»

8 липня 2011, 10:58 | Рубрика: Здоров`я, Природа Версія для друку Версія для друку 830 переглядів

«Кожен день у нас цікавий, веселий, плідний і яскравий» – під таким де­ві­зом працював оздоровчий табір «Сонячна країна» при Надвірнянській ЗОШ № 1. 250 дітей мали змогу не тіль­ки весело провести час, але й оздоровитись.

Вони жили за законами дитячого життя, найважливіші з яких – не сумувати, радіти життю, пізнавати цей багатогранний і неповторний світ, бути в ньому особистістю. Щодня в таборі робота розпочиналася з лінійки, плану на день, переклички загонів та підбиття підсумків попередніх заходів. Весела табірна пісня піднімала настрій, згуртовувала загони. Своєрідний «Майдан-данс» заряджав фізичною енергією та позитивними емоціями.

У таборі не було часу для смутку та лінощів. Кожен день мав своє спрямування та програму дій. Це дні: духовності і здоров`я, довкілля і спорту, пісні і казки, квітів та екскурсій, гумору і бантика. Дітям подобалося, що керівники разом з ними «проживають» кожну подію, кожен конкурс. Особливо раділи вони в день, коли було «все навпаки». Керівники робили перекличку, співали табірну пісню. А потім всі дружно привітали переможця конкурсу «Все навпаки» Тараса Юрчука (загін «Живчики»). А в день укра­їнської пісні до свята долучилися не тіль­ки ті, хто був у таборі, але всі надвірнянці, які проходили повз школу. В цей день звучали пісні відомих українських композиторів та виконавців. Потім розучували пісню «Як у нас на Україні» всім та­бором. Найбільш експресивним був конкурс «Караоке на майдані», переможцем якого стала Юлія Сметана (загін «Хуба-Буба»). Життя в таборі ще раз переконало: всі діти талановиті, тільки їм треба дати шанс проявити себе.

Невблаганний час – позаду цікаві екс­курсії, походи, конкурси, тренінги, спор­тивні змагання, вікторини. Завершив свою роботу табір «Сонячна кра­їна». Кожен день у таборі не був схожий на інший. Цьому завдячуємо директору табору Лідії Суранович, її заступнику Галині Мисюк, керівникам загонів, музичному керівникові Роману Войнаровичу, наставникам загонів – учням 10-Б класу.

Галина УМАЙЛО,

психолог Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!