Газета по-надвірнянськи
 

Європейський сервіс для платників податків

1 липня 2011, 11:15 | Рубрика: Влада, Економіка, Новини, Свята Версія для друку Версія для друку 780 переглядів

Представники колективу ДПІ в Надвірнянському районі спільно з кількома провідними підприємцями району на чолі з начальником ДПІ Богданом Нагорняком взяли участь в урочистому відкритті другого в Україні Центру з обслуговування платників податків на базі ДПІ в м. Івано-Франківськ.

Стрічку перерізав сам голова ДПС України Віталій Захарченко, який поперед­нього дня брав участь у від­крит­ті аналогічного центру в Донецьку. Тут же – голова обл­держадміністрації Михайло Вишиванюк, народні депутати України Микола Круць, Василь Чуднов, Ігор Зварич та багато інших гостей. Привітали податківців і суб`єктів господарювання з цією неор­динарною подією також Президент Українського національного комітету Міжнародної торгової палати Володимир Щелкунов та народний депутат Ігор Зварич.

Під час відкриття Центру. Світлина ДПІ в м. Івано-Франківськ

У діяльності Центру застосовано сучасні технології, які дозволяють підняти на якісно вищий щабель взаємовідносини з платниками податків; створити комфортні умови для забезпечення повноти і своєчасної сплати до бюджету податків і зборів; надання комплексу послуг з отримання дозвільних документів, довідок, податкових консультацій; удосконалення процесу приймання податкової звітності; забезпечення швидкого доступу платника до інформації і т. д.

Загалом тут обслуговуватимуть близько 8 тисяч юридичних осіб та 17 тисяч фізичних осіб-підприємців, для яких у минулому році структурними підрозділами ДПІ в м. Івано-Франківськ видано 55190 дозвільних документів та довідок, прийнято та опрацьовано 237,7 тисяч податкових декларацій та звітів, а з початку цього року – більше 121 тисячі. За словами голови ДПА в області Віктора Рахміля, через три місяці такі сервісні центри матимуть чотири найбільші ДПІ краю, у т. ч. і Надвірнянська.

Після того Віталій Захарченко та Володимир Щелкунов зустрілися в ОДА з представниками бізнесових кіл Івано-Франківщини. А на брифінгу для журналістів головний податківець України високо оцінив ініціативу й наполегливість своїх прикарпатських колег, спрямовані на те, щоби платники податків отримували уніфіковані сер­вісні послуги. Відзначив також внесок області у наповнення державної скарбниці, сказавши, що всього за 5 місяців 2011-го податкова служба краю мобілізувала до Зведеного бюджету податків і збо­рів більше майже на 1,8 млрд. грн. (на 62,3%) у порівнянні з таким же періодом минулого року. А по Україні цей показник зріс майже на 109 млрд. грн. – на 35,5%. Відшкодовано платникам податку на додану вартість на 13,7 млрд. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Із відкриттям Центру з обслуговування платників податків, сказав Віталій Захарченко, створено 44 робочі міс­ця. Відрадні ж тенденції у збільшенні надходжень до бюджету він характеризує зростанням економіки в державі та позитивним загалом впливом на адміністрування платежів до бюджету Податкового кодексу України, який набрав чинності з початку цього року.

У розмові з представниками ЗМІ Віталій Захарченко говорив також про модернізацію податкової служби в областях, спрощену систему оподаткування, кардинальні зміни в електронній системі подання звітності, відповів на запитання журналістів багатьох видань.

Микола ПИТЛЮК

«Народна Воля»

Шановні працівники ДПІ в районі та ветерани податкової служби!

Щиро вітаю колектив із Днем працівника державної податкової служби та 21-ю річницею створення Державної податкової служби України!

Податкову службу України визнано ефективною державною структурою, яка забезпечує наповнення бюджетів усіх рівнів.

За роки свого існування податківці Надвірнянщини довели суспільству, територіальним громадам району важливість своєї місії в соціально-економічному розвитку Української держави та району зокрема.

Тож, шановні працівники ДПІ в районі, залишайтеся такими ж принциповими і відповідальними у виконанні своїх обов`язків.

Крок за кроком наступайте на тіньову економіку, домагайтеся стовідсоткової сплати податків, вибудовуйте ділові  партнерські стосунки з платниками – це наші найголовніші завдання, виконання яких і надалі забезпечуватиме суспільне визнання праці податківців.

Бажаю всім працівникам ДПІ в районі, ветеранам плідної праці й результативної співпраці з платниками податків, перевиконання бюджетів і гараздів у ваших родинах.

Нехай доля буде прихильною до вас і ваших близьких, щедрою на міцне здоров`я, добро і щастя.

З повагою

Богдан НАГОРНЯК,

начальник ДПІ в Надвірнянському районі.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!