Газета по-надвірнянськи
 

Корупція і як з нею боротися

19 липня 2011, 10:32 | Рубрика: Влада, Закон Версія для друку Версія для друку 711 переглядів

Корупція є одним з основних чинників, які створюють реальну загрозу національній безпеці та демократичному розвиткові держави, вона негативно впливає на всі сторони суспільного життя: економіку, політику, управління, соціальну і правову сферу, громадську сві­домість, міжнародні відносини.

З метою запобігання проявам корупції серед працівників МНС України в Івано-Франківській області створений сектор безпеки та запобігання проявам корупції при Управлінні МНС Укра­їни в Івано-Франківській області.

Основні його завдання: участь у реалізації державної антикорупційної політики; контроль за дотриманням антикорупційного законодавства; участь в інформа­ційному і науково-дослідному забезпеченні здійснення заходів щодо запобігання та протидії корупції,  а також  міжнародному співробітництві у зазначеній сфері; організація спільно з правоохоронними органами заходів, спрямованих на захист і забезпечення безпеки працівників та осіб рядового і начальницького складу під­розділів МНС України; орга­нізаційна та роз’яснювальна робота щодо запобігання та протидії корупції.

У випадку, якщо Ви стали свідком або об’єктом незаконних, корупційних дій з боку працівників системи МНС на території області, для отримання необхідної інформації та кваліфікованої допомоги телефонуйте: (0342) 78-42-94; (0342) 53-71-41. Конфіденційність гарантовано!

Роман ПЛИТУС,

начальник районного відділу Управління МНС України в Івано-Франківській області, майор служби цивільного захисту.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!