Газета по-надвірнянськи
 

Літній ярмарок вакансій

1 липня 2011, 11:04 | Рубрика: Економіка, Новини Версія для друку Версія для друку 857 переглядів

Співпраця Надвірнянського РЦЗ з роботодавцями – гарант працевлаштування для безробітного населення. Однією з ефективних форм співпраці з роботодавцем щодо пошуку претендентів на вакантні місця є проведення ярмарків вакансій.

Основною задачею такого заходу є заохочення безро­бітних до пошуку роботи, підвищення їхньої обізнаності щодо трудового ринку. Люди завжди прагнули знайти гідну роботу, а роботодавці кваліфіковану робочу силу. Отже співробітникам районного центру зайнятості доводиться постійно оновлювати методики взаємодії як із шукачами роботи, так і з роботодавцями.

Спілкування із роботодавцями на ярмарку вакансій

Надвірнянський районний центр зайнятості спільно з соціальними партнерами, підприємствами, організаціями та установами 17 червня 2011 ц. р. організували та провели літній ярмарок вакансій для жителів Пнів`я та наближених до нього сіл. Для цього запросили роботодав­ців різних форм власності.

Основна мета проведення ярмарку – надати інформацію краянам про наявність вільних робочих місць на території даного регіону, дати можливість вирішити проб­лему працевлаштування, вибору професії; викликати зацікавленість роботодавців можливістю підбору необхідних їм спеціалістів, сприяти прямому контакту тих, хто пропонує роботу, і тих, хто її шукає.

Тісна співпраця із соціальними партнерами та роботодавцями, підприємствами, організаціями, дали свій належний результат. Адже всі запрошені та присутні отримали необхідну корисну ін­формацію. У даному заході взяли участь 10 роботодавців Надвірнянського району, зокрема: ТзОВ «Колібріс», ТзОВ «Глобус», приватні підпри­ємці Канюк І. Я., Марковецький В. Р., Чорна О. І., Хащук Н. М., Микитюк Г. В. та Микитюк І. І., Дячук М. В., Голіней М. П., незайняті жителі та без­ро­бітні громадяни. Роботодавці, які брали участь у проведенні ярмарку перший раз, були приємно вражені організацією заходу та можливістю реально підібрати собі необхідних працівників на даний час, а також отримати інформацію про безробітних, які бажають у майбутньому працювати у них на підприємстві.

Ярмарок відвідали 67 безробітних та незайнятих громадян, під час проведення ярмарку тим, хто підібрав собі вакансію, при безпосеред­ньому спілкуванні з роботодавцями було видано 18 направлень на роботу, 1 особа ви­явила бажання пройти стажування безпосередньо на підприємстві.

Проводити подібні заходи у навколишніх та віддалених від м. Надвірної селах стало доброю традицією. Жителів надзвичайно вразила і водночас зацікавила така можли­вість працевлаштування. Вони активно брали участь у пошуках потрібної роботи, безпосередньо спілкуючись із роботодавцями.

Працівники центру зайнятості ознайомили присутніх із послугами, які надає державна служба зайнятості, надали інформаційні та консульта­ційні послуги, акцентували увагу шукачів роботи на тому, що для безробітних, які бажають працювати, але не мають відповідної професійної підготовки, центр зайнятості організовує професійне навчання під конкретне замовлення роботодавців. Для осіб, які тривалий час не працювали за фахом і втратили професійні навички, служба пропонує стажування на робочому місці.

Підсумовуючи, скажемо, що проведення різних форм працевлаштування є досить доцільним, оскільки допомагає громадянам віднайти потрібного роботодавця, а роботодавцям – кваліфіковану робочу силу.

Надвірнянський районний центр зайнятості.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!