Газета по-надвірнянськи
 

Мощі Симеона Лукача у Соборі УГКЦ у Надвірній (2010 р.) у руках племінника Михайла Лукача

8 липня 2011, 11:07 | Рубрика: Влада, Духовність Версія для друку Версія для друку 781 переглядів

На попередньому засіданні громадсько-політичної ради Надвірнянщини прийнято рішення до Дня Прапора України пошити Державний Прапор України у збіль­шеному вигляді для використання у державних святкуваннях та урочистостях з нагоди знаменних дат.

До засідання ради 6 липня її члени та завдяки фінансовій підтримці членів Надвірнян­ського міськвиконкому М. Капака, О. Йосипенка, Я. Будника, Д. Лелюка, Д. Буняка, А. Троценка, Ю. Леніва, І. Лундяка, М. Процика, В. Мельниченка, О. Поповича (їм координаційна рада щиро вдячна) закупили тканину та передали кравчиням.

Також обговорили питання участі членів ради у підготовці до святкувань Дня Прапора та 20-ї річниці Незалежності України, чергового форуму громадських організацій Надвірнянщини, посвячення релігійного кошика та інформацію про засідання робочої групи зі спорудження пам’ятника Борцям за Волю Укра­їни.

Координаційна рада затвердила списки рекомендованих кандидатів для нагоро­дження грамотами та подяками Надвірнянської РДА та районної ради з нагоди 20-ї річниці Незалежності Укра­їни.

Ярослав ЛЕСЮК,

голова громадсько-політичної ради Надвірнянщини.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!