- Народна Воля - http://volya.if.ua -

«Надвірняночка» – все ж таки перша

Posted By Модератор On 01.07.2011 @ 08:00 In Влада,Спорт | No Comments

У неділю, 26 червня ц. р. на спортивному майданчику зі штучним покриттям стадіону «Нафтовик» відбувся турнір з міні-футболу, присвячений Дню молоді та Дню Конституції України, організований відділом у справах сім’ї, молоді та спорту РДА (начальник Тарас Вінтоняк) та районним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (директор Василь Завадський). Участь взяли команди: райдержадміністрація, районна рада, міська рада та ЖФК «Надвірняночка» Надвірнянського коледжу НТУ.

Учасників змагань привітали голова РДА Володимир Калічко, голова районної ради Василь Попович, Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович. Капітани команд під звучання Гімну підняли державний прапор України.

У першому матчі зустрілися міська рада та райдержадміністрація. У напруженій боротьбі з рахунком 3:2 перемогу здобула команда міської ради. Районна рада перемогла команду дівчат – 3:1. Із таким же рахунком районна рада обіграла команду міськради. У безкомпромісній боротьбі дівчата з коледжу поступилися команді РДА з рахунком 2:3. Не менш напруженими були два останні поєдинки: районна рада поступилася команді РДА з рахунком 1:2, міська рада здобула перемогу у ЖФК «Надвірняночка».
Місця у турнірній таблиці визначалися за кращою різницею забитих та пропущених м’ячів, адже три команди (РДА, районна рада та міська рада) набрали однакову кількість очок. У результаті І місце виборола команда районної ради, ІІ місце здобула команда РДА, ІІІ – у міської ради, 4 місце посіла команда ЖФК «Надвірняночка».

Кубок та грамоту за перше місце отримала команда ЖФК «Надвірняночка», яка, хоч і поступилася своїм суперникам, проте продемонструвала змістовну комбінаційну гру. Кубками та грамотами нагороджені всі команди – учасники змагань.

Вл. інф.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2011/07/nadvirnyanochka/

URLs in this post:

[1] [Показати як слайдшоу]: http://volya.if.ua/2011/07/nadvirnyanochka/nggallery/slideshow

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.