Газета по-надвірнянськи
 

Новий голова районного «Меморіалу»

1 липня 2011, 10:57 | Рубрика: Духовність, Новини Версія для друку Версія для друку 694 переглядів

19 червня у приміщенні Музею історії Надвірнянщини відбулися звітно-виборні збори районного історико-просвітницького товариства «Меморіал». Незмінний голова «Меморіалу» Олександра Зварчук поінформувала 32 членів товариства про зроблене за останній період.

Потім питанням номер один роботи зборів вона поставила перевибори голови «Меморіалу». На цю посаду запропонували двох кандидатів. Мотивуючи тим, що молоді члени товариства Євген Луців та Іван Кметюк активно працюють на меморіалівському поприщі, досліджують боротьбу ОУН-УПА на теренах Надвірнянщини, то зможуть, на думку Олександри Зварчук, надалі очолювати історико-дослідницьку роботу «Меморіалу». Обидва мають вагомий доробок. Євген Луців уже видав дві книжки: «Причетність «Меморіал» і «Від «пасіки» до Па­січної». Іван Кметюк постійно дру­кує в газетах «Народна Воля» і «Галичина» статті про учасників національно-визвольного руху, підготував до видання книгу «Зродились ми великої години».

Учасники зборів одноголосно проголосували за призначення Євгена Луціва головою райорганізації товариства «Меморіал», а Івана Кметюка – заступником.

Потім меморіалівці ухвалили рішення перерахувати 1000 грн. із коштів Товариства на спору­дження пам`ятника Борцям за волю України та звернутися до Надвірнянського міського голови Зіновія Андрійовича з проханням облаштувати до 20-ї річниці незалежності Укра­їни Символічну могилу борцям за волю України. Також збори висунули книгу Є. Луціва «Від «па­сіки» до Пасічної» на здобуття районної премії ім. Н. Попович у номінації «Література».

Олександра ЗВАРЧУК,

почесний голова районного товариства «Меморіал».

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!