Газета по-надвірнянськи
 

Що треба знати про фіточаї

19 липня 2011, 10:21 | Рубрика: Здоров`я Версія для друку Версія для друку 862 переглядів

Це – трав`яний чай з лікувальних лікарських трав, що вживають як для профілактики, так і для лікування різ­них хвороб, нормалізації функ­цій різних органів. Існує понад 150 видів фіточаїв, продають їх без рецепту лікаря – фіточай не являє собою лікарський засіб. Але трав`яні чаї змі­нюють загальну реактивність організму і  є підсилювачами дії ліків або дієтичними добавками, тому перед їх придбанням і вживанням бажано проконсультуватися з лікарем, щоб уникнути можливих негативних наслідків для здоров`я людини.

Якісним вважають фіточай, який має сертифікат якості, має явно виражені лікувальні властивості, багатогранний вплив на організм людини, у нього відсутні побічні ефекти, існує  можли­вість тривалого застосування фіточаю, він нешкідливий та безпечний.

Сучасний фіточай продають у спеціальних фільтрах-пакетиках. Для його правильного вживання пакетик необхідно залити окропом, залишити на 10-15 хв, щоб він настоявся, а потім пити. Рекомендований термін вживання фіточаю – 2-3 рази на рік курсами.

Якісні чаї купуйте у найближчій аптеці – перевірені державою і міжнародними стандартами якос­ті трав`яні чаї, що сьогодні іменують фіточаями.

Мирослава ДАСЮК,

завідувачка відділення гігієни харчування райсанепідемстанції.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!