Газета по-надвірнянськи
 

Цьогоріч завершено більше виконавчих проваджень

22 липня 2011, 11:16 | Рубрика: Влада, Закон Версія для друку Версія для друку 670 переглядів

У першому півріччі 2010 р. підлягало виконанню 6744 виконавчих документів. Завершено  3625 виконавчих проваджень (53,8% виконання).

За аналогічний цьогорічний період підлягало виконанню 10420  виконавчих документів на 67292285 грн., з них завершено 6133 на 9748 409 грн. (58,8%). Отже, у 2011 р. завершено виконавчих проваджень на 5% більше, з більшою кількістю перебування на виконанні виконавчих документів.

Протягом першого пів­річ­чя  ц. р. відділ державної виконавчої служби (ДВС) ра­йонного управління юстиції примусово стягнув та перерахував до Державного бю­джету України 760071 грн. Також до Державного бюджету України стягнуто та перераховано 60563 грн. виконавчого збору за несвоєчасне виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб). Арештовано та передано на реалізацію майна боржників на 1779025 грн.

Ця статистика свідчить про покращення роботи нашого відділу. Цього вдалось досягнути за рахунок спів­праці з органами Пенсійного фонду, ДПІ, прокуратури, міліції. Протягом вказаного періоду наш відділ показав досить непогані результати роботи.

Однак, спостерігається тенденція до збільшення рі­шень, які надходять на виконання до ДВС, що, у свою чергу, означає, що все більше і більше громадян, приватних підприємців та юридичних осіб не виконують зобов’язання, покладені на них рішенням, за невиконання яких настають правові наслідки у вигляді: арешту коштів та майна, заборони виїзду за кордон, примусового проникнення до житла, примусового приводу через органи внут­рішніх справ, а також притягнення до кримінальної відповідальності за ухилення від виконання рішення суду.

Олег МАКОВІЙЧУК,

начальник відділу державної виконавчої служби Надвірнянського райуправління юстиції.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!