Газета по-надвірнянськи
 

У Народному Русі України

1 липня 2011, 11:01 | Рубрика: Новини, Політика Версія для друку Версія для друку 665 переглядів

Відбулася звітно-виборна конференція районної організації Народного Руху України. Звітував про роботу за два минулих роки її голова Володимир Павлюх, якого обрано керівником РО НРУ на наступних два роки. Обрано делегатів на конференцію Івано-Франків­ської крайової організації НРУ.

На конференції ІФ КО НРУ з доповіддю про політичну ситуацію в Україні виступив голова сек­ретаріату НРУ Роман Сушко. Прикметно, що він є нашим краянином. Був мером міста Калуша. Відомий своєю патріотичністю, яку втілює в знакові й важливі справи. Зокрема, за час його ді­яльності на посаді Калуського міського голови громада міста спорудила в Сімферополі пам`ятник Тарасові Шевченку. Обрано делегатів на Всеукраїнські збори (з`їзд) НРУ. Від нашої  райорганізації – Богдана Березицького та Миколу Стельмащука.

Ювілейні ХХ Всеукраїнські збори (з`їзд) НРУ відбувалися в приміщенні Спілки художників України. Перед 560-ма делегатами з усіх областей України зі звіт­ною доповіддю виступив голова НРУ Борис Тарасюк. Від центральної контрольно-ревізійної комісії – її голова, народний депутат України Володимир Чорноволенко. Лідером НРУ на два роки знову обрано Бориса Тарасюка. Делегати з`їзду підтримали пропозицію обирати голову пар­тії не більше двох термінів, передбачених статутом.

З`їзд ухвалив також заяви: «Про необхідність розпуску Верховної Ради України шостого скликання», «Про необхідність консолідації демократичних сил», «Щодо антиукраїнської освітньої політики міністра Табачника», «Щодо неприпустимості пенсійної псевдореформи», «Про неприпустимість втручання державної влади у релігійне життя, надання переваг одній з релігійних конфесій та дискримінації інших», «Щодо політичних репресій», «Про необхідність продовження мораторію на продаж українських земель».

Богдан БЕРЕЗИЦЬКИЙ,

голова міської організації НРУ, делегат з`їзду.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!