Газета по-надвірнянськи
 

Василь Чуднов: Саме при цій владі починається виконання тези «Закон – один для всіх»

8 липня 2011, 11:10 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 1,674 переглядів

Антикорупційний закон «Про засади запобігання і протидії корупції в Україні», який нещодавно підписав Президент України Віктор Янукович, запроваджує принцип «Закон – один для всіх». Про це заявив народний депутат України, голова обласної організації Партії регіонів Василь ЧУДНОВ.

Віктор Янукович виконав те побажання народу, яке не захотіли виконати «помаранчеві» вожді. Тепер істотно роз­ширено коло осіб, які є суб’єктами відповідальності за корупційні правопорушення. Серед них і верхівка влади – Президент, Прем’єр-мі­ністр, Голова Верховної Ради, генеральний прокурор, а також керівники інших центральних органів виконавчої влади, – зауважив парламентар.

За словами регіонала, сьогоднішні тенденції засвідчують, що влада має намір публічно докладати суспільству про розслідування всіх резонансних справ незалежно від партійної приналежності підозрюваних. «І це зрозуміло, – зазначив Василь Чуднов, – адже Україна втрачає що­річно 20 млрд. грн. Саме така сума систематично не поступає до бюджету через коруп­ційні схеми. Через ті ж таки корупційні операції за різними підрахунками у сфері державних закупівель від 10% до 15% державного бюджету осідає в кишенях чиновників. Це 4-7 млрд. дол. Ось чому не вирішена проблема корупції погіршує перспективи економічного зростання нашої кра­їни. Активна протидія спробам розграбування бюджету – найважливіша умова для якнайшвидшого вирішення соціально-економічних проб­лем».

Народний депутат наголосив, що Партія регіонів виступає на підтримку курсу Президента щодо нещадної боротьби з корупцією. «Саме при цій владі починається виконання тези «Закон – один для всіх». – Боротьба з корупцією – дорога до зміцнення довіри громадян України до політичних і соціально-економічних реформ, що проводяться сьогодні в країні, – резюмував парламентар.

Прес-служба народного депутата України Василя Чуднова.

 

1 коментар

1 коментар до “Василь Чуднов: Саме при цій владі починається виконання тези «Закон – один для всіх»”

 1. ярослав коментує:

  За словами регіонала, сьогоднішні тенденції засвідчують, що влада має намір публічно докладати суспільству про розслідування всіх резонансних справ незалежно від партійної приналежності підозрюваних. «І це зрозуміло, – зазначив Василь Чуднов, чого не скажеш про публічність народного обранця про свої доходи.
  Громадкість Надвірнянщини дещо здивувала замітка прес-служби народного депутата України

  gazeta.ua останні новини
  http://gazeta.ua/articles/389143
  04.07.2011 20:41
  У Партії регіонів є депутат-безхатченко

  Народний депутат з Партії регіонів Василь Чуднов – один з небагатьох членів Верховної Ради, які надали “Делу” дані про свої доходи.
  За наданими депутатом документами про доходи в 2010 році, сумарні надходження на його особистий бюджет в минулому році склали 226,8 тис. грн. З цієї суми 192 тис. грн. – депутатська зарплата, ще 34,8 тис. грн. – матеріальна допомога на оздоровлення.
  Згідно з офіційною декларацією, у Чуднова немає ні машин, ні житла. При цьому квартир, будинків, гаражів не задекларовано навіть у власності дружини народного обранця.
  Неясно, де жив народний депутат з січня по березень 2010 року (до того, як він пройшов у парламент і зміг поселитися за держрахунок у депутатській готелі). Адже в розділі “Зобов’язання фінансового характеру”, який містить декларація про доходи депутата за 2010 рік, він не вказав ніяких даних про орендні платежі за минулий рік.
  Все, чим може “похвалитися” його родина з цінного майна – дві ділянки (на 24 сотки і на 8 соток), а також два автомобілі, записані на дружину народного обранця (Lexus DX 470 і Mercedes Vito). Дохід дружини Чуднова в 2010 році склав 11300 грн. Ці гроші вона отримала в результаті своєї підприємницької діяльності.
  Нам небайдужа доля депутата
  Тому, на мою думку, прес – служба народного обранця повинна надати інформацію з даної ситуації, спростити або підтвердити місце проживання за пропискою та інші відомості.
  Голова громадсько – політичної ради Надвірнянщини Ярослав Лесюк

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!