Газета по-надвірнянськи
 

Василь Чуднов: Уряд наводить порядок у формуванні тарифів на послуги ЖКГ і покращує соціальний захист бідних сімей

22 липня 2011, 12:12 | Рубрика: Влада, Економіка Версія для друку Версія для друку 857 переглядів

Народний депутат Укра­їни, член парламентської фракції Партії регіонів, голова Івано-Франківської обласної організації ПР Василь Чуднов зазначив, що відсут­ність реформ у ЖКГ, роки недофінансування галузі призвели до того, що комунальні послуги стають дедалі дорожчими і менш якісними.

«Проте держава не залишає громадян наодинці з проблемами житлово-комуналь­ної галузі. Влада приступила до наведення ладу в ЖКГ і стежить, щоб протягом перехідного періоду комунальна плата була посильною для малозабезпечених верств населення, а її розмір не залежав від регіону проживання», – заявив народний депутат.

За словами Василя Чуднова, «сьогодні Урядом готується масштабна реформа ЖКГ і на період її проведення планується підвищити планку соціального захисту людей. Згідно з постановою Кабінету Міністрів сім’ї, у складі яких є діти та інваліди, а дохід одного члена такої родини не перевищує прожиткового мінімуму, отримають право платити за житлово-комунальні послуги не більше 10% сімейного доходу (раніше – 15%). Крім того, зможуть отримувати субсидії і ті сім’ї, в яких збереглася заборгованість з оплати за житлово-комунальні послуги до 1 грудня 2006 року, а також ті, в яких є не більше одного автомобіля терміном експлуатації понад 10 років».

Крім того, регіонал наголосив на тому, що комісіям при місцевих органах виконавчої влади тепер дозволено приймати рішення про призначення житлових субсидій не на один термін, як це було раніше, а на декілька – до зміни обставин у проблемних сім’ях. Це звільнить людей від обтяжливих ходінь по інстанціях.

«Влада продовжує роботу над оптимізацією тарифів на житлово-комунальні послуги. Президент Віктор Янукович доручив Кабінету Мі­ністрів України до 1 серпня 2011 року підготувати і за­твердити єдину методику формування тарифів. Мі­ністерство регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства вже ініціювало ряд законодавчих і нормативних актів, які заборонять комунальним підприємствам штуч­но «роздувати» тарифи», – резюмував Василь Чуднов.

Прес-служба народного депутата України Василя Чуднова.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!