Газета по-надвірнянськи
 

Влада вдосконалює податкове законодавство, яке регулює роботу малого і середнього бізнесу

22 липня 2011, 11:54 | Рубрика: Влада, Економіка, Закон Версія для друку Версія для друку 710 переглядів

Сьогодні Партія регіонів сприяє формуванню в Україні ефективної законодавчої бази у сфері оподаткування, яка спрямована, з одного боку, на боротьбу з ухилянням від сплати податків, а з іншого – на створення сприятливих умов для бізнесу.

Таку думку висловив народний депутат України, член парламентської фракції Партії регіонів, голова Івано-Франківської обласної органі­зації ПР Василь Чуднов, додавши, що пошук балансу інтересів – єдиний правильний шлях для досягнення цієї мети.

Разом із цим регіонал за­значив, що восени скоріше за все буде ухвалений закон про спрощену систему оподаткування. «Його проект у даний час допрацьовується в про­фільному Комітеті Верховної Ради України. До законопроекту надійшло 145 депутат­ських поправок, половину з яких врахували. Зокрема, пропонується повернути для юридичних осіб можливість (яку відмінив нинішній Податковий кодекс) зараховувати на валові витрати за­трати, використані на придбання товарів, робіт і послуг у тих, хто перебуває на єдиному податку», – зазначив народний депутат.

«Це розумний компроміс між необхідністю активізу­вати боротьбу з мінімізаторами та системою заходів зі створення умов для підняття економіки», – резюмував Василь Чуднов.

Прес-служба народного депутата України Василя Чуднова.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!