- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Влада вдосконалює податкове законодавство, яке регулює роботу малого і середнього бізнесу

Posted By Модератор On 22.07.2011 @ 11:54 In Влада,Економіка,Закон | No Comments

Сьогодні Партія регіонів сприяє формуванню в Україні ефективної законодавчої бази у сфері оподаткування, яка спрямована, з одного боку, на боротьбу з ухилянням від сплати податків, а з іншого – на створення сприятливих умов для бізнесу.

Таку думку висловив народний депутат України, член парламентської фракції Партії регіонів, голова Івано-Франківської обласної органі­зації ПР Василь Чуднов, додавши, що пошук балансу інтересів – єдиний правильний шлях для досягнення цієї мети.

Разом із цим регіонал за­значив, що восени скоріше за все буде ухвалений закон про спрощену систему оподаткування. «Його проект у даний час допрацьовується в про­фільному Комітеті Верховної Ради України. До законопроекту надійшло 145 депутат­ських поправок, половину з яких врахували. Зокрема, пропонується повернути для юридичних осіб можливість (яку відмінив нинішній Податковий кодекс) зараховувати на валові витрати за­трати, використані на придбання товарів, робіт і послуг у тих, хто перебуває на єдиному податку», – зазначив народний депутат.

«Це розумний компроміс між необхідністю активізу­вати боротьбу з мінімізаторами та системою заходів зі створення умов для підняття економіки», – резюмував Василь Чуднов.

Прес-служба народного депутата України Василя Чуднова.

 


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2011/07/vlada-vdoskonalyuje-podatkove-zakonodavstvo-yake-rehulyuje-robotu-maloho-i-serednoho-biznesu/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.