Газета по-надвірнянськи
 

Виїзне засідання колегії ОДА у Косові

8 липня 2011, 11:02 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 682 переглядів

2 липня ц. р. у м. Косові відбулося засідання колегії ОДА, в якому взяли участь голова обласної ради Олександр СИЧ, його заступник Остап ДЗЕСА та інші депутати облради.

Розглядали питання про основні напрямки діяльності дозвільних центрів та перспективи їх розвитку, про підсумки проведення місячника з благоустрою і впорядкування територій населених пунктів області, про розвиток мисливства як складової туристичної галузі Прикарпаття, про завдання щодо реалізації Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» та про виконання в області розпорядження Президента України «Про додаткові заходи з пошуку, дослідження і впорядкування місць поховання жертв війни, політичних репресій та інших трагедій українського народу».

Голова обласної ради Олександр Сич звернув увагу членів колегії ОДА на необхідність розробки і прийняття на сесії обласної ради середньострокової програми розвитку фізичної культури і спорту на Прикарпатті і проаналізувати стан існуючих спортивних споруд у районах області. За пропозиціями голови обласної ради відповід­ним службам ОДА доручено розробити проект Палацу спорту, а Івано-Франківській міській раді визначитися з місцем його спорудження.

Прес-служба голови обласної ради.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!