Газета по-надвірнянськи
 

Як запобігти корупції

19 липня 2011, 11:06 | Рубрика: Влада, Закон Версія для друку Версія для друку 739 переглядів

13 липня ц. р. у райдержадміністрації з участю голови РДА Володимира Калічка, голови районної ради Василя Поповича, першого заступника, заступників голови та керівника апарату РДА, заступників голови районної ради проведено семінар-навчання з керівниками відділів, управлінь РДА, служб району, міським, селищними, сіль­ськими головами та секретарями місцевих рад району.

З питання про дотримання вимог Закону України від 7 квітня 2011 року № 3206-VI «Про засади запобігання і протидії корупції» виступив прокурор району, старший радник юстиції Василь Пиць, який коротко охарактеризував вищевказаний закон та ознайомив присутніх із видами покарань, що настають внаслідок порушення ЗУ № 3206, а також із основними змінами до Кримінально-процесуального кодексу України. Детальніше з нормами Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» розповів головний спеціаліст з питань запобігання та протидії корупції Головного управління правової роботи та внутрішньої політики ОДА Мирон Дмитрик. Підбиваючи під­сумки, голова РДА Володимир Калічко зазначив, що, хоч і Закон «Про засади запобігання і протидії корупції» часто називають «драконівським», усім потрібно його дотримуватися і не порушувати – тоді не порушуватиметься ні кримінальна, ні адміністративна  справи.

Про реалізацію Закону України від 13 січня 2011 р. № 2939-VI «Про доступ до публічної інформації» розповів Тарас Случик – голова Івано-Франківського осередку ВМГО «Демократичний Альянс».

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!