Газета по-надвірнянськи
 

Депутати обласної ради подарували музичне обладнання для Цуцилова

2 серпня 2011, 12:51 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 805 переглядів

Хоч і непрості часи переживають зараз народні доми і клуби, бо складно конкурувати з приватними сучасними залами з якісною звукоапаратурою, однак, Цуцилівський Народний дім повниться юними талантами, тут всебічно у мистецько-духовній сфері розвиваються діти.

Наразі тут функціонує 7 гуртків, постійно проводять різноманітні театральні вистави. Все для того, аби мистецьке життя села вирувало, каже директор Цуцилівського Народного дому Галина Легка.

Апаратура, яка довгих 15 років гідно служила у проведенні масових дійств, віджила своє. Повний комплект нового музичного обладнання для Народного дому подарували депутати обласної ради Юрій Дерев`янко та Володимир Хопта.

Депутат обласної ради Юрій Дерев’янко («Фронт Змін») вражений, що у селі дуже багато талановитих дітей. Новим музичним обладнанням ділитимуться із Цуцилівським нав­чально-виховним комплексом, який функціонує поруч.

Цуцилівський сільський голова Микола Дутчак від імені сільської громади, а особливо молоді, вдячний народним обранцям за подарунок. Ця апаратура нам була потрібна як кисень, каже він і додає, що Народний дім потребує заміни стелі та перекриття даху. За підтримки меценатів та влади різних рівнів Микола Дутчак спо­дівається відремонтувати стелю та належно перекрити приміщення Народного дому.

Ганна КАЗЮК.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!