- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Депутати обласної ради подарували музичне обладнання для Цуцилова

Posted By Модератор On 02.08.2011 @ 12:51 In Влада | No Comments

Хоч і непрості часи переживають зараз народні доми і клуби, бо складно конкурувати з приватними сучасними залами з якісною звукоапаратурою, однак, Цуцилівський Народний дім повниться юними талантами, тут всебічно у мистецько-духовній сфері розвиваються діти.

Наразі тут функціонує 7 гуртків, постійно проводять різноманітні театральні вистави. Все для того, аби мистецьке життя села вирувало, каже директор Цуцилівського Народного дому Галина Легка.

Апаратура, яка довгих 15 років гідно служила у проведенні масових дійств, віджила своє. Повний комплект нового музичного обладнання для Народного дому подарували депутати обласної ради Юрій Дерев`янко та Володимир Хопта.

Депутат обласної ради Юрій Дерев’янко («Фронт Змін») вражений, що у селі дуже багато талановитих дітей. Новим музичним обладнанням ділитимуться із Цуцилівським нав­чально-виховним комплексом, який функціонує поруч.

Цуцилівський сільський голова Микола Дутчак від імені сільської громади, а особливо молоді, вдячний народним обранцям за подарунок. Ця апаратура нам була потрібна як кисень, каже він і додає, що Народний дім потребує заміни стелі та перекриття даху. За підтримки меценатів та влади різних рівнів Микола Дутчак спо­дівається відремонтувати стелю та належно перекрити приміщення Народного дому.

Ганна КАЗЮК.

 


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2011/08/deputaty-oblasnoji-rady-podaruvaly-muzychne-obladnannya-dlya-tsutsylova/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.