- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Для виготовлення паспорта, обміну та внесення змін…

Posted By Модератор On 02.08.2011 @ 11:32 In Закон | No Comments

Для одержання паспорта громадянин подає: заяву за формою, встановленою Мініс­терством внутрішніх справ України; свідоцтво про наро­дження; дві фотокартки розміром 35×45 мм; у необхідних випадках – документи, які підтверджують громадянство України.

За видачу паспорта справляється державне мито.

Для вклеювання у паспорт нових фотокарток при досягненні громадянином 25, 45-річного віку, подають паспорт і дві фотокартки зазначеного розміру. Обмін паспорта проводять у разі: зміни (переміни) прізвища, імені або по батькові; встановлення роз­біжностей у записах; непридатності для користування.

Для обміну паспорта подають: заяву за формою Мініс­терства внутрішніх справ України; паспорт, який підлягає обміну; дві фотокартки 35×45 мм.

Для обміну паспорта у зв’язку із зміною (переміною) прізвища, імені чи по батькові або встановлення розбіжностей у записах подають також документи про підтвердження цих обставин.

Для обміну паспорта і вклеювання до нього нових фотокарток громадянин подає документи і фотокартки не пізніше як через місяць після досягнення відповідного віку, зміни (переміни) прізвища, імені чи по батькові.

Громадянин повинен на­дійно зберігати паспорт. Про втрату його необхідно терміново повідомити паспортну службу Надвірнянського райвідділу УМВС .

Михало РУБІНСЬКИЙ,

начальник СГІРФО райвідділу УМВС.

 


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2011/08/dlya-vyhotovlennya-pasporta-obminu-ta-vnesennya-zmin/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.