Газета по-надвірнянськи
 

До урочистостей готуємось спільно

5 серпня 2011, 11:25 | Рубрика: Влада, Духовність, Свята Версія для друку Версія для друку 856 переглядів

На цьому акцентувала заступник голови райдержадміністрації Богдана КОВАЛЮК на черговій нараді із керівниками і відповідальними працівниками структурних підрозділів виконавчої влади з участю зацікавлених служб та громадських орга­нізацій з нагоди заходів, приурочених 20-ій річниці Незалежності України.

Першочергово розмова торкнулася запланованого триденного етнічного фестивалю середньовічної культури «Джинджур-фист» на Пнівському замку (нагадуємо: джинджур – козацький корінь, гуцуль­ський жень-шень; фист – діалектне слово, яке означає «дуже»). На нараду прибули ініціатори цього театралізованого дійства – активісти громадської організації «Вільна інформація» на чолі із тележурналістом Володимиром Молдавчуком, що уможливило з`ясувати деякі організаційні моменти. На цьо­му святі планують обрати Княгиню міста у рамках районного конкурсу «Україночка-20». Організатори етнофестивалю запевнили, що підготовка до нього успішно триває і готові взяти на себе відповідальність за безпеку його проведення.

Не менш інтенсивно готуються і до інших ювілейних заходів, серед яких: святковий форум громадських орга­нізацій Надвірнянщи­ни, молодіжний районний фестиваль вуличного спорту «Хіп-хоп-літо», свято єдності «Яблучне коло», святковий легкоатлетичний забіг, богатирські ігри «Незалежність– це сила» та ін.

Детальніше анон­суватимемо ювілейні дійст­ва – у наступних числах газети.

Вл. інф.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!