Газета по-надвірнянськи
 

Допомогли сиротам

2 серпня 2011, 11:49 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 2,126 переглядів

Нещодавно у нашому місті з благословення отця-мітрата Григорія Сімкайла під патронатом благодійної організації «Карітас-Надвірна» УГКЦ, в особі виконавчого директора о. Андрія Будзака, молодіжне товариство «АГАПЕ» (Божої любові) провело благодійну акцію «Допоможи сироті».

У рамках акції зіб­рали кошти для Надвірнянського будинку дитини «Малютка» на придбання сухожарової стерилізаційної шафи для дитячих пляшечок, вартістю 4 тис. грн. Учень Бучацького колегіуму ім. святого Йосафата Пантелюк Олександр разом з іншими юнаками та дівчатами з м. Надвірної провели ін­фор­ма­ційно-роз’яснювальну роботу щодо цієї акції та зі­брали необхідні кошти.

Подарунки в коробках не залежуються

Приємно, що є небайдужі до потреб сиріт керівники держустанов, підприємці та пересічні жителі міста Надвірної. Учасники акції, зокрема, дякують громаді церкви Трьох Святителів та отцю-мітрату Богдану Ми­хайлині, о. Романові Григорашу (який є також головою товариства «АГАПЕ») та громаді с. Гаврилівка, о. Василеві Кугутяку, громаді с. Мирне, голові профспіл­кової орга­ні­зації НГВУ «Надвірнанафтогаз» п. Юрію Кос­тику, головному лікарю ЦРЛ п. Яро­славові Ісопенку, голо­ві рай­держ­адмі­ніст­рації п. Володимирові Калічку, керів­ництву податкової інспекції та прокуратури, педагогічному колективу Надвірнянської ЗОШ № 3. Вдячності заслуговують також підприємці: п. Троценко, п. Васьків, п. Баюрчак, п. Білоус, п. Гаврилюк, п. Купчак, п. Монастирецька, дирекції мережі магазинів «555», крам­ницям «Геркулес», «Два в одному», «Людмила» та ін.

18 липня 2011 року Божого дирекції Надвірнянського сиротинця передано придбане медичне обладнання, якого вони потребували роками. Радісно усвідомлювати, що діти-сироти не залишаються без підтримки, що серця людей, облагородженні християнськими чеснотами, завжди готові відкликнутися.

о. Андрій БУДЗАК.

 

2 коментарі

2 коментарі до “Допомогли сиротам”

  1. Саша коментує:

    А не замало ви перерахували подяк підприємцям, з-за одної шафи на 4 тис.
    БЮРОКРАТІЯ!!! ГАНЬБА!!!

    • Модератор коментує:

      З миру по нитці – сироті на сорочку… Чим їх більше буде, тим більше буде допомоги. Я думаю, ви самі розумієте, що не всі наші підприємці дуже радісно займаються доброчинністю.

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!