Газета по-надвірнянськи
 

Єдиний день депутата: слово перед сесією

2 серпня 2011, 13:17 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 870 переглядів

28 липня ц. р. «Єдиний день депутата» присвятили детальному обговоренню матеріалів наступної VІІ сесії районної ради, яка відбудеться 4 серпня ц. р. Під орудою голови районної ради Василя ПОПОВИЧА за участю голови РДА Володимира КАЛІЧКА депутати скрупульозно вивчали суть найгостріших питань життєдіяльності Надвірнянщини, відображених у питаннях порядку денного.

Серед них, зокрема, про стан законності, боротьби із корупцією, охорони громадського порядку в районі, про що доповів начальник РВ УМВС Роман Чекмарьов. Очільник районних правоохоронців відповів також на численні запитання депутатів, що стосувалися кадрів та забезпечення житлом пра­цівників міліції, боротьби з наркоманією, вирубуванням лісу, роботи дільничних інспекторів тощо.

Розгляд питань щодо виконання районного бюджету за перше півріччя ц. р. координував начальник фінансового управління РДА Михайло Обідняк.

Чимало наболілих проблем депутати порушили в ході обговорення питання про хід виконання програми соці­ально-економічного та культурного розвитку району за І півріччя ц. р., з чим виступив заступник голови РДА Степан Іроденко. У когорті таких оголених проблем – спору­дження школи в Чорному Потоці, ситуація із підвезенням до школи бистрицьких учнів з віддалених дільниць гір­ського села, стан справ із продовженням будівництва ДНЗ у Білих Ославах та спортшколи біля РЦДТ у Надвірній… (Детальніще про них – у нас­тупному числі).

Перед депутатами виступив також начальник філії «Надвірнянський райавтодор» Віктор Зінкевич, який поінформував про надзвичайні труднощі, пов`язані з ремонтом автошляхів району, спричинені вимогами, передусім, нового податкового законодавства, згідно з яким кошти органів місцевого самоврядування заборонено використовувати на ремонт центральних доріг у населених пунктах, а лише на комунальні.

Як наслідок – через від­сутність фінансування ра­йонні «автодорівці», маючи в наявності потужну техніку, змушені… простоювати без роботи. Та й загалом на най­ближчу перспективу з огляду на усунення держави від «дорожних» проблем ситуація нічого втішного не обіцяє. Принаймні, це відчувалося під час емоційного обговорення.

Із програмою святкувань у районі 20-ї річниці Незалежності України, що обійдеться приблизно в 70 тис. грн. (з них 45 тис. грн. – безпосередньо заходи 24 серпня ц. р.), депутатів ознайомила заступник голови РДА Богдана Ковалюк.

Широкий блок матеріалів сесії обговорили під орудою керуючого справами, заступника голови районної ради Ігоря Писклинця. Опісля депутати продовжили роботу у профільних комісіях.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!