Газета по-надвірнянськи
 

Гордімся прапором Державним

12 серпня 2011, 11:05 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 941 переглядів

Шановні надвірнянці!

Місто Надвірна готується гідно відзначити 24 серпня 2011 р. 20-у річницю Незалежності України. Напередодні цього величного свята ми урочисто піднімемо Державний прапор, згідно з Указом Президента України від 23 серпня 2004 року «Про День Державного Прапора України».

Державний прапор – символ свободи, відродження, слави України. Це віра у світле майбутнє, у багаті жовтогарячі лани та глибоке й чисте синє небо.

Вперше синьо-жовтий прапор на теренах нашого міста підняли на Пнівському замку понад 20 років тому. З того часу Надвірна зазнала низки важливих змін – політичних, еконо­мічних, суспільних, проте, народне єднання та всенародна любов до нашого міста не змінилась.

Напередодні святкування Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України за сприяння Надвірнянської міської ради над Пнівським замком знову замайорить синьо-жовтий прапор як символ пам’яті і слави нашого рід­ного міста.

Звертаємось до керівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності, розташованих у м. Надвірна, об’єднань громадян, політичних партій установити (вивісити) Державний Прапор України 23 серпня в День Державного Прапора України та 24 серп­ня в День Незалежності України.

Закликаємо усіх установлювати (вивішувати) Державний Прапор Укра­їни щорічно у День Соборності України (22 січня), День Перемоги (9 травня), День Конституції України (28 червня), День Державного Прапора України (23 серп­ня), День Незалежності України (24 серпня), День Збройних Сил України (6 грудня) та під час проведення загальнодержавних заходів.

Зіновій АНДРІЙОВИЧ,

Надвірнянський міський голова.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!