Газета по-надвірнянськи
 

Опозиція в Україні має пройти вирішальний іспит на єдність

12 серпня 2011, 10:47 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 1,826 переглядів

Депутати фракції «Фронт Змін» Надвірнянської міської ради (голова фракції Богдан Зеленчук) виступили із заявою щодо судового процесу над Юлією Тимошенко.

«Судовий процес над Юлією Тимошенко є по­літичною розправою. Нічого спільного з правосуддям він не має», – йдеться у заяві. Крім того, депутати «Фронту Змін» засвідчили свою спільність, закликавши український народ не залишатися осторонь цих подій, не бути байдужими. «Слід розуміти, що ув’язнена опозиція – це безконтрольна влада. Розправа режиму над Юлією Тимошенко відкриває шлях до сотень тисяч інших таких розправ – над усіма тими, хто проти сповзання країни до стану феодально-кримінальної олігар­хії».

«Події у нашій державі, які стосуються арештів та взяття під варту опозиційних політиків, яскраво свідчать про згортання демократії. Ми двадцять років йшли до того, аби побудувати в Укра­їні прозоре громадянське суспільство, яке б базувалося на правових засадах, де б процвітало верховенство права, де б ніхто не наважився перейти святість Закону. Натомість ми маємо показовий судовий процес проти опозиціонерів – колишніх міністрів та прем’єра. Вибивання будь-якими методами провідних гравців опозиційної команди – свідчення неспроможності чинної влади переконати суспільство у правильності свого курсу на прикладі економічних реформ чи сус­пільних перетворень», – йдеться в заяві.

«Ми не можемо стояти осторонь цих подій. Маємо, об’єднавши зусилля, виступити єдиним фронтом на захист демократичних принципів. Це вирішальний іспит, відповідальність за результат якого ми маємо всі усвідомити», – наголошено у заяві.

Вл. інф.

 

2 коментарі

2 коментарі до “Опозиція в Україні має пройти вирішальний іспит на єдність”

  1. Great Clips Coupons коментує:

    Great Clips Coupons…

    [...]following are several links to internet pages we connect to since we feel these are really worth visiting[...]…

  2. Bail Bonds Los Angeles коментує:

    Bail Bonds Los Angeles…

    [...]here are some url links to sites which I connect to seeing that we think they will be worth checking out[...]…

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!