Газета по-надвірнянськи
 

Щоб не доповнити сумну статистику…

5 серпня 2011, 10:57 | Рубрика: Влада, Здоров`я Версія для друку Версія для друку 707 переглядів

Цьогоріч в Івано-Франківщині виникли 2 надзвичайні ситуації, внаслідок яких загинуло 6 осіб. Зареєстровано 867 пожеж, вогонь забрав життя 49 мешканців краю, з них однієї дитини. Багаторічний аналіз дає підставу стверджувати, що суб’єктивний, так званий людський фактор – головна причина майже кожної пожежі. Банальна людська необережність у поводженні з вогнем коштує людям не тільки значних мате­ріальних збитків, але й найціннішого – життя.

У випадку недотримання правил безпеки під час відпочинку на водних об’єктах небезпеку для життя людини несе і вода. З початку цього року на водоймах Івано-Франківщини потонуло 30 мешканців краю, із них 5 – ді­ти. Тільки впродовж літнього відпочинкового періоду на Прикарпатті вода забрала життя 9 мешканців краю. При­чини нещасть з року в рік одні і ті ж: дорослі, як правило, гинуть з власної необережності, або ж, як не прикро, перебуваючи поблизу водойм у нетверезому стані. З дітьми лихо трапляється зазвичай тоді, коли вони відпочивають на водоймах без нагляду дорослих.

Є випадки загибелі людей і внаслідок різного роду надзвичайних ситуацій. Через ураження блискавкою загинуло 2 особи, причиною загибелі 5 мешканців краю стало ураження електричним струмом, ще 5 людей померло внаслідок отруєння чадним газом.

Шановні жителі облас­ті! Управління МНС України в Івано-Франківській області звертається до Вас з проханням подбати про належний стан протипожежного захисту власної оселі, дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті та на робочому міс­ці, бути обережними під час купання на водоймах, під час відпочинку в лісі. Бережіть власне життя та життя своїх дітей.

Управління МНС України в Івано-Франківській області.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!