Газета по-надвірнянськи
 

Сервіс для дистанційного укладання договорів із подання звітності в електронному вигляді

12 серпня 2011, 10:45 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 759 переглядів

З метою створення сприятливих умов для переходу на електронну звіт­ність, а також заощадження часу платників податків, який витрачається на укладання договорів, ДПА України за­проваджено новий сервіс для дистан­ційного укладання договорів щодо подання звітності засобами E-mail.

Процедури формування Договору та Повідомлення в електронному вигляді реалізують акредитовані центри сертифікації ключів, які включені до системи подання податкових документів в елект­ронному вигляді, у власному програмному забезпеченні.

Договір посвідчують електронно-цифрові підписи (далі – ЕЦП) посадових осіб платників податків та ЕЦП-від­битка печатки і надсилають електронною поштою на адресу Інформаційного порталу органів ДПС України.

Укладають договір «Про визнання електронних документів» в електронному вигляді між платником податків і органом ДПС тільки один раз.

Також для платників уможливлюють надсилання повідомлення про реєстрацію електронного цифрового підпису (далі – Повідомлення) – електронний до­кумент, що містить запит на включення до системи «Інформаційний портал ор­ганів ДПС України» сертифіката відкритого ключа електронного цифрового підпису посадової особи платника податків, якій надано право підпису податкових документів в електронному ви­гляді.

Відповідна інформація знаходиться на офіційному сайті Державної податкової адміністрації України в розділі «Платникам податків про електронну звіт­ність» – «Інформаційно-аналітичне забезпечення», а також – за тел. 2-90-57, відділ інформатизації процесів оподаткування ДПІ в Надвірнянському районі.

Відділ інформатизації процесів оподаткування ДПІ в Надвірнянському районі.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!