Газета по-надвірнянськи
 

Святковий форум громадських організацій району

23 серпня 2011, 15:26 | Рубрика: Духовність, Політика, Свята Версія для друку Версія для друку 1,017 переглядів

відбувся 18 серпня ц. р. у Надвірній. Приурочений він 20-річчю Незалежності нашої держави, тож і розпочали його, як і належить, звучанням Гімну України.

Начальник відділу внут­рішньої політики РДА Володимир Івасик представив присутніх активістів громадських організацій і запросив до вітального слова керівництво районної і міської влади.

Від імені райдержадміністрації поважне зібрання вітали заступники голови РДА Степан Іроденко та Богдана Ковалюк, яка одразу задала позитивний тон, акцентуючи, що у залі засідань зібралися гарні люди, щоб гарно привітати нашу Українську державу з ювілеєм, а також ознайомила із запланованими урочистими заходами, покликаними, передусім, об`єднати громаду, гуртувати в ім`я України.

Від імені районної ради і райдержадміністрації Ігор Писклинець та Степан Іроденко, а Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович – від міської влади нагородили грамотами групу громадських активістів, серед них Дмитра Борняка і Богдана Ціховського

Керуючий справами, заступник голови районної ради Ігор Писклинець доречно зауважив, що ювілей є часом підбиття підсумків і планування наступних дій. Поки що не все зроблено із запланованого у 1991 р. поколінням, яке здобуло незалежність України. Але важливо, що незалежність утверджена. А далі – спільна праця.

Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, крім вітальних слів, наголосив: ніщо так не зближує громаду, як спільні добрі справи і закликав примножувати їх.

Святкового настрою додала своїм неповторним співом Марійка Петруняк із Цуцилова, а також вручення цілої низки нагород. Відмовився від неї тільки надвірнянець Михайло Андрійович, вважаючи її не на часі, коли починається боротьба із диктатурою влади.

Скористались «відкритим мікрофоном» немало учасників форуму. Серед них: краяни-активісти Марія Котів, п. Свідрук, Роман Комарянський, Дмитро Угринюк, Ярослав Лесюк, Ярослав Лазорко, Леся Бойко та ін. Усі віддали шану країні-ювілярці. Але не обійшлося і без «гострих кутів». Наболіло: дороговизна медикаментів, субсидії як приниження, безгосподарність при ремонті доріг, недостатнє транспортне забезпечення у неділю, недостатня об`єктивність районних ЗМІ, неякісне енергопостачання, непорозуміння із приміщенням міської «Просвіти» та ін. Ці та багато інших проблем потрібно вирішувати спільно.

Тому прийнято за основу спільну заяву підписання політичними партіями та громадськими організаціями договору про спільну координацію дій на теренах Надвірнянщини.

За пропозицією Богдана Николайчука хвилиною мовчання вшанували пам`ять тих патріотів України, котрі не дожили до ювілейного дня.

Запис у «Книзі побажань Україні» голови громадсько-політичної ради Надвірнянщини Ярослава Лесюка

Під час проведення форуму всі мали змогу віншувати рідну країну не лише з мікрофону, а й письмово у «Книзі побажань Україні». Чи усі вони збудуться – залежить від кожного з нас.

Орися СПІВАК «Народна Воля»

Світлини Володимира МАНІВЧУКА

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!