Газета по-надвірнянськи
 

Урочиста сесія обласної ради

23 серпня 2011, 15:43 | Рубрика: Влада, Духовність, Свята Версія для друку Версія для друку 1,060 переглядів

Вона відбулася 18 серпня і присвячена 20-річчю проголошення Незалежності України.

Олександр Сич вручає Подяку голови обласної ради депутатові районної ради, підприємцю із Цуцилова Івану Микитюку…

…і цінний подарунок – депутату обласної ради першого-четвертого скликань Нестору Чиру

Народні депутати України ВР першого демскликання Зіновій Дума і Левко Лук`яненко початок своєї депутатської долі пов`язували з Надвірнянщиною та Прикарпаттям

 

У переповненій сесійній залі обласної ради зібралися її депутати шести демократичних скликань та народні депутати України від Івано-Франківщини цих шістьох скликань.

Депутати облради Василь Хабайлюк (друге і третє скликання) і Роман Гончарук (третє скликання) у свій час очолювали Надвірнянські районну раду і райдержадміністрацію

З доповіддю виступив голова обласної ради Олександр Сич. Надвірнянщину на урочистій сесії представляли народний депутат України ВР першого скликання Зіновій Дума, депутати обласної ради І скликання Нестор Чир, Микола Паньків, Антон Дутчак, Василь Скрипничук, а також депутати наступних скликань Богдан Березицький, Василь Хабайлюк, Роман Гончарук, Іван Будзак, Михайло Юрчило, а також заступник голови районної ради Іван Степник і голова РДА Володимир Калічко.

На цьому засіданні група депутатів нагороджена Подякою голови обласної ради та цінними подарунками обласної ради та облдержадміністрації.

Іван ГРИДЖУК «Народна Воля» (текст і світлини)

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!