Газета по-надвірнянськи
 

Величально зустрічаємо ювілей рідної Держави

2 серпня 2011, 13:16 | Рубрика: Влада, Духовність Версія для друку Версія для друку 917 переглядів

З нагоди відзначення 20-ї річниці Незалежності України чітко і конструктивно заступник голови РДА Богдана КОВАЛЮК організувала діловий діалог щодо проведення попередньо запланованих заходів напередодні ювілею з керівниками і відповідальними працівниками структурних підрозділів виконавчої влади з участю заступника голови районної ради Івана СТЕПНИКА, заступника Надвірнянського міського голови Василя ВАСИЛЕНКА, керівників правоохоронних ор­ганів, райсанепідемстанції, центральної райлікарні, району електромереж, райуправління юстиції, молодіжних лідерів та ін. З приводу урочистостей 24 серпня оргкомітет засідатиме додатково.

Ювілейні заходи уже стартували. Зокрема, у восьми населених пунктах відбувся перший відбірковий етап районного конкурсу краси «Україночка-20». Завершальний його етап, як і планували, збере конкурсанток у палаці культури Надвірнянського коледжу.

Триває також перший етап Спартакіади серед депутатів місцевих рад, фінал яких – на стадіоні «Нафтовик» у Надвірній.

Як ми інформували у попередньому числі газети, на Пнівському замку запланований етнофестиваль середньовічної культури «Джинджур-фист». Деталі його проведення не обговорювали, оскільки організатори поки що не представили необхідних дозволів.

Поза сумнівом – проведення святкового V Форуму громадських органі­зацій Надвірнянщини, на який зіні­ці­йовано запросити всіх попередніх керівників районної виконавчої влади; молодіжний районний фестиваль вуличного спорту «Хіп-хоп-літо»; свято єдності «Яблучне коло» на Спаса (із театралізованим обрядовим дійством освячення фруктів), в якому візьмуть участь знані пасічники району; святковий легкоатлетичний забіг; богатирські ігри «Незалежність – це сила»; свято Державного Прапора України.

На нараді йшлося не тільки про належний смисловий і мистецький рівень заходів, а й про безпеку людей під час їх проведення. Тому до їх підготовки і проведення задіяні всі необхідні служби.

Не забули і про передсвяткову толоку у всіх населених пунктах району.

Усі заходи анонсуватимуть у ра­йонних ЗМІ. Читачів нашої газети також інформуватимемо про перебіг ювілейних святкувань.

Вл. інф.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!