Газета по-надвірнянськи
 

Врятував життя другові

23 серпня 2011, 15:15 | Рубрика: Здоров`я, Новини Версія для друку Версія для друку 694 переглядів

Випадок, який стався 12 серпня на ставку в урочищі Стебник Гаврилівської сільської ради, непоодинокий у літні спекотні дні, але відважний вчинок 11-річного хлопчика заслуговує подяки та уваги, поінформувала редакцію підприємець Інна Галушка.

У цей день троє однолітків Руслан Шевченко, Ігор Глинчак та Андрійко Нищак хлюпалися і пірнали в ставку. В один момент хлопці помітили, що Ігор відплив від них трохи далі та, махаючи руками, неголосно вимовляв: «Ря-туй-те, рятуйте…».

Декілька секунд хлопці думали, що він жартує, але тривожний голос свідчив про інше. Не вагаючись, Руслан щосили поплив до друга і, підштовхуючи його знизу, потягнув на мілину. Ігор відбувся тільки сильним переляком і тимчасовим головокружінням, загрози його здоров’ю немає.

Це не просто оповідання про відважного Руслана Шевченка, учня 6-Б класу Гаврилівської ЗОШ І-ІІІ ст. – це застереження, в першу чергу, батькам.

Шановні батьки! Не залишайте дітей без нагляду на озерах, річках, у лісі. Учіть їх плавати, безпечно поводитися з вогнем, застерігайте від речей та вчинків, котрі несуть загрозу їхньому здоров’ю, а інколи і життю. Бо завтра, те що сталося з Ігорем, може статися з Вашим сином чи донькою, а поблизу не буде такого Шевченка.

Вл. інф.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!