Газета по-надвірнянськи
 

Виїзний прийом: про податок від продажу землі

23 серпня 2011, 15:18 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 759 переглядів

Сьогодні одним із завдань для працівників ДПІ в районі є забезпечення кваліфікованого, неупередженого, об`єктивного і своєчасного розгляду звернень громадян з метою оперативного вирішення порушених у них питань, задоволення законних вимог заявника.

Згідно з графіком проходить особистий виїзний прийом громадян у віддалених населених пунктах. Нещодавно його організовано в с. Бистриця заступником начальника інспекції-начальником відділу податкового контролю юридичних осіб Василем Гнатюком.

Оскільки територія с. Бистриця прилягає до земель туристичного комплексу «Буковель», громадян цікавило питання, якщо відбудеться продаж ними приватизованої землі, чи необхідно сплачувати податки. На що отримали кваліфіковані відповіді.

На зустрічі із працівниками апарату сільської ради, лікарської амбулаторії та підприємцями Василь Гнатюк ознайомив їх із основними завданнями, які стоять перед органами ДПС. Відповів на запитання щодо змін в оподаткуванні у зв`язку із внесенням змін до Податкового кодексу України, відзначивши, що 26 серпня 2011року закінчується термін сплати податку за землю. Не оминув увагою також оподаткування лісової продукції, яку громадяни продають на ринках та заготівельникам.

Відділ оподаткування фізичних осіб ДПІ в Надвірнянському районі.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!