Газета по-надвірнянськи
 

Визнання доходів за новими правилами з податку на прибуток

2 серпня 2011, 11:31 | Рубрика: Економіка, Закон Версія для друку Версія для друку 767 переглядів

Порядок визнання дати доходів за новими правилами Податкового кодексу, розділ III якого набрав чинності з 1 квітня 2011 року, кардинально змінюється.

Відповідно до пп.14.1.56 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу доходи – це загальна сума доходу платника податку від усіх видів діяльності, отриманого (нарахованого) протягом звітного періоду в грошовій, матеріальній або нематеріальній формах як на території України, її континентальному шельфі, у виключ­ній (морській) економічній зоні, так і за їх межами.

Згідно з п.137.1 ст.137 Кодексу дохід від реалізації товарів визнається і датою переходу до покупця права власності на такий товар, а дохід від надання послуг та виконання робіт – за датою складання акта або іншого документа, оформленого відповідно до вимог чинного законодавства, який підтверджує виконання робіт або надання послуг.

Новацією Податкового кодексу є те, що при визначенні об`єкта оподаткування не враховують доходи, отримані у вигляді суми попередньої плати та авансів, отриманих у рахунок оплати товарів, виконаних робіт, наданих послуг (пп. 136.1.1 п. 136.1 ст. 136).

Починаючи з 1 квітня ц. р. ставка податку на прибуток становить 23%. На підставі розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу з 1 квітня 2011 р.» платники податку на прибуток підпри­ємств складають наростаючим підсумком і подають декларацію з нього за такі звітні періоди: II квартал, ІІ-ІІІ квартал, ІІ-ІV квартали ц. р.

Декларацію необхідно подати до 9 серпня 2011 року.

Додаткова інформація – за тел. 2-21-79.

2 серпня – «гаряча лінія» в ДПІ

У вівторок, 2 серпня ц. р. із 10-ї до 11-ї год. за тел. 2-48-64 відбудеться сеанс телефонного зв`язку «гаряча лінія» із заступником начальника інс­пекції-начальником відділу оподаткування юридичних осіб ДПІ в районі Пліщук Оксаною Миколаївною на тему: «Плата за воду. Місцеві податки та збори. Подача звітності в електронному вигляді».

Відділ оподаткування юридичних осіб ДПІ у Надвірнянському районі.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!