Газета по-надвірнянськи
 

Юрій Дерев`янко – бібліотекам…

29 серпня 2011, 11:35 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 800 переглядів

Втретє благодійна організація «Всеукраїнський благодійний фонд Юрія Дерев`янка» відгукнулася на прохання бібліотек про допомогу і подарувала для Цуцилівської та Тисменичанської бібліотек чималу добірку нових книг. Цуцилівська філія отримала ще й 12 нових стільців.

Ці бібліотеки-філії та Пасічнянська незабаром отримають 10 комп`ютерів від програми «Бібліоміст». Філософія цього проекту в тому, щоб привернути увагу до проблем бібліотек влади, громадськості, меценатів, покращити імідж книгозбірень.

Напередодні підготовки до втілення проекту ми отримали допомогу від районної влади, відділу культури і туризму РДА, сільських голів, а тепер приємно відчути  підтримку благодійника. Комп`ютеризація сільських бібліотек району розпочалась із легкої руки Юрія Дерев`янка торік, коли він подарував шести бібліотекам по комп`ютеру. Добру справу продовжив начальник відділу культури і туризму РДА Олександр Зварчук, знайшовши можливість встановити та проплачувати Інтернет-зв`язок.

Від імені колег висловлюю вдячність команді Фонду, особисто депутатові обласної ради Юрію Дерев`янку. Вважаємо його добрим другом, партнером і надіємось на подальшу спів­працю.

Марта КУШНЕРЧУК,

директор централізованої бібліотечної системи.

… та малюкам у Ланчині

Наступний рік голова ОДА Михайло Вишиванюк оголосив роком розвитку дошкільних закладів.

Нагальна потреба забезпечення дошкільнят належною освітою постала у Ланчині. У зв’язку із плідною народжуваністю черга для дворічок – чимала. Тож довелося в діючому дитсадку добудувати ще одну групу для 16 малюків.

Обійшлася така реконструкція у 30 тис. грн. Наповнити нову ясельну групу усім необхідним допоміг депутат обласної ради  («Фронт Змін») Юрій Дерев’янко. За це йому щиро вдячні вихованці цієї групи, їхні батьки та керівництво дошкільного закладу.

Ганна КАЗЮК.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!