Газета по-надвірнянськи
 

За чисту і впорядковану Надвірну

12 серпня 2011, 11:06 | Рубрика: Влада, Природа, Свята Версія для друку Версія для друку 817 переглядів

Шановні надвірнянці!

Споконвіків ми пишались і пишаємось красою нашого міста, завжди вважали себе добрими ґаздами і були вірними традиціям наших предків, які любили своє рідне місто та дбайливо його зберігали. Тради­ційно до кожного великого свята господарі наводили порядок на своїх обійстях та разом з усім славним українським народом готувалися до його гідної зустрічі. Впевнений, що і сьогодні в місті немає жодного байдужого мешканця, який би осторонь споглядав за підготовкою до великого свята, до Дня Незалежності нашої держави. Місто Надвірна готується гідно відзначити 20-у річницю нашої державності. Тож наведімо чистоту і порядок у своїх домівках для урочис­того відзначення ювілею держави.

Звертаюсь до  всіх  трудових  колективів,  підприємців,  депутатів,  громадських  організацій, релігійних громад, учнівської та студентської молоді з проханням навести порядок у нашому   місті, надати належний санітарний стан прибудинковим територіям та спортивним майданчикам, зеленим зонам, тротуарам і дорогам, підвалам і горищам багатоповерхових будинків.

Впевнений, що завдяки наполегливій праці Надвірна стане ще красивішою та екологічно чистішою. Подбаймо також про благоустрій кожного подвір’я, про прибирання кладовищ, обелісків і брат­ських могил, про чистоту у міській зоні відпочинку ім. Н. Яремчука та парку культури ім. І. Франка. Будьмо дбайливими господарями і за доброю українською традицією наведімо лад у нашому спіль­ному домі.

Запрошую всіх надвір­нян­ців 13 серпня взяти найактивнішу участь у загальноміській толоці, приуроченій 20-ій річ­ниці Незалежності України.

Впевнений, що почуття патріотизму та гордості за місто, в якому ми живемо, не дозволить нікому залишитися осторонь від спільної справи, дбайливе ставлення до довкілля стане повсякденною нормою нашого життя, а не тільки в день великих релі­гійних та державних свят.

Місце проведення: міська зона відпочинку ім. Н. Яремчука – очищення прибережної смуги р. Бистриця та території навколо озер від сміт­тя (збір біля першого озера); міський парк культури ім. І. Франка – косіння трави та очищення території парку від сміт­тя (збір біля спорткомплексу «Нафтохімік Прикарпаття»); посадка зелених наса­джень на площі біля Місій­ного Хреста, що на вул. Мазепи (збір біля міської ради).

Початок о 9-ій год.

Зустрінемо День Незалежності не словами, а конкретними справами в чистому й охайному місті!

З повагою

Зіновій АНДРІЙОВИЧ,

Надвірнянський міський голова.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!