Газета по-надвірнянськи
 

Забезпечували порядок і святкували зі всіма

29 серпня 2011, 11:22 | Рубрика: Закон Версія для друку Версія для друку 774 переглядів

Надвірнянський районний відділ міліції завжди стоїть на охороні конституційних прав, свобод та інтересів громадян, захищаючи їхню честь та гідність. Працівники міліції підтримують належний рівень правопорядку в районі, тому протягом останніх двох років райвідділ утримує першість серед 16-ти аналогічних структурнихпідрозділів області.

У відділі – 107 працівників, з яких 4  підполковники, 5 майорів, 5 капітанів, 25 старших лейтенантів, 26 лейтенантів та 34 працівники молодшого начальницького складу під керівництвом Романа Чекмарьова. Усі вони мужньо та рішуче борються із злочинністю на теренах району. Будучи гуманними, сумлінними та дисциплінованими  працівниками, вони завжди віддані народові України, суворо дотримуються Конституції.

Завдяки чіткій організації керівництва відділу та працівників ДАІ, забезпечили жителям м. Надвірна і району безперешкодне святкування 20-ї річниці Незалежності України. Міліціонери також взяли участь у святковому параді. Святкування обійшлося без надзвичайних подій.

Уляна ІВАСЮТИН,

в. о. помічника начальника відділу по зв’язках з громадськістю та ЗМІ, лейтенант міліції.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!