- Народна Воля - http://volya.if.ua -

І джерельна вода, і відпочинок в урочищі «Красна»

Posted By Модератор On 30.09.2011 @ 11:54 In Духовність,Здоров`я,Природа | No Comments

Святкування дня Державного пра­по­ра України у колективі ДП «Надвірнян­ський лісгосп», який очолює Костянтин Турчак, позначилось приємною подією. Тут урочисто відкрили і освятили відпо­чинкове місце в урочищі «Красна» Над­вір­нянського лісництва та криничку з цілющою джерельною водою.

[1]

Отець-мітрат Григорій Сімкайло освячує відпочинкове місце у присутності керівників РДА, Краснянської сільської ради та Надвірнянського держлісгоспу

Усі пасажири і подорожуючі уздовж траси Надвірна – Красна упродовж бага­тьох років зупинялися біля придорожнього джерельця і смакували його водичкою. А відпочиваль­ники неподалік уподобали собі місце для від­починку. Лісівники виношували ідею облашту­вати це місце, та до практичного втілення, як ка­жуть, руки дійшли аж цього року. Винят­ково за кошти і силами колективу Надвір­нянського держлісгоспу, як розповів його головний лісничий Василь Ковалюк, створені умови для відпочинку подорожуючих у цій місцевості. До послуг відпочивальників чудо­во змайстровані й оформлені столики і стіль­чики-пеньки, піднавіси зі столами та лавками, а також місця для приготування шашликів і розі­гріву їжі. Отож маєте бажання і вільний час – запасайтеся продуктами і гайніть у бік Красної. І тоді – прекрасний відпочинок, чу­дове повітря, заспокійливий подих грабового лісу – створять вам прекрасний настрій. Від цього прекрасного місця до джерельця – 100 м, до Варшави – 585 км, до Києва – 660 км, до Берліна – 1140 км, до Буковеля – 40 км. Сло­вом, вибирайте: кому, звідки і як.

[2]

Цілюща вода, освячена отцем-деканом Г. Сімкайлом, даруватиме силу і здоров`я багатьом подорожуючим

[3]

Завдяки керівництву, лісничим та працівникам Надвірнянського держлісгоспу маємо можливість відпочивати в урочищі

З цією подією надвір­нянських лісівників приві­тав голова РДА Воло­димир Калічко, який від­зна­чив, що таке місце рекреа­цій­ного куль­турного відпочин­ку поки що перше у нашо­му районі відкрито цього­річ. Згодом його до­пов­нять аналоги у Гаври­лівці, Лан­чині та інших на­се­лених пунктах. На його дум­­ку, вар­то пропа­гувати здо­ро­вий спосіб життя і відпо­чинку, а також куль­тиву­ва­ти дбайливе став­лення до при­роди і її ба­гатств. Крас­нянський сіль­ський го­ло­ва Василь За­вальнюк пообі­цяв, що цієї осені бі­ля кри­нички, вода якої на­правду красна, вста­нов­лять фігу­ру Бого­матері і догляда­тимуть це місце силами активу і мо­лоді села. Отець-мітрат, Надвір­нян­ський декан УГКЦ Григорій Сімкайло освятив кринич­ку і відпо­чинкове місце, по­бажавши лісів­ни­кам і майбутнім від­почи­валь­никам з добром і щи­рістю ставитися до та­ких чудо­вих місць у на­шо­му краї і всіляко при­мно­жувати їх, а також за­лучати підрос­таюче поко­ління до збере­ження і при­множен­ня ба­гатств Карпат.

Іван ГРИДЖУК

«Народна Воля»

(текст і світлини)

 


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2011/09/i-dzherelna-voda-i-vidpochynok-v-urochyschi-krasna/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2011/09/IMG_0141.jpg

[2] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2011/09/IMG_0147.jpg

[3] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2011/09/IMG_0158.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.