Газета по-надвірнянськи
 

Малому бізнесові – великого плавання

30 вересня 2011, 11:57 | Рубрика: Економіка, Свята Версія для друку Версія для друку 814 переглядів

Є щось символічне в тому, що відразу за Першовереснем і Днем знань український календар наступним святом у неділю, 4 вересня, визначає День підприємця. Бо підприємливим людям, як і школярам, необхідно докладати надзвичайно багато енергії й ентузіазму, наполегливості, а ще мати чимало знань і витримки, щоб започаткувавши власну справу, розвивати і рухати вперед власний бізнес особливо в непростому сьогоденні у рамках нового Податкового кодексу.

Напередодні професійного свята перший заступник начальника ДПІ в Надвірнянському ра­йоні Мирослава Гринчук влаштувала прес-конференцію для місцевих ЗМІ. Поспілкувався з нею і журналіст «Народної Волі».

– Уже втринадцяте офіційно представники малого й серед­нього бізнесу відзначають День підприємця, який встановлено Указом Президента України. Свято започатковане як визнання державою, – розповіла Миро­слава Гринчук, – провідної ролі підприємництва у проведенні реформ та вирішенні соціально-економічних проблем.

Сучасний підприємець сьогодні – це людина, яка повинна володіти не тільки великим обсягом знань економічних, технічних та інших, але й бути здатною приймати рішення обгрунтовані, відповідальні, мислити зважено і творчо. Важливою також є їхня участь у розв`язанні проблем зайнятості жителів краю, тобто створенні нових робочих місць.

– І скільки таких ентузіастів підприємницького руху нині в нашому районі?

– Доречно визнати найперше, що підприємницький сектор є складовою економіки Надвірнянщини, показники розвитку якого за останні роки дають надвірнянцям усі підстави позитивно оцінювати свою роботу. Тепер у районі працюють 879 юридичних осіб та 3564 суб`єкти підприємницької діяльності – фізичні особи. Це солідна кількість бізнесменів, які рухають уперед економіку району. А розвиток підпри­ємництва та збільшення на цій основі надходжень до бюджетів усіх рівнів уможливлює низку найактуальніших соціально-економічних проблем, зміцнює економіку, надає їй гнучкості, розширює наявність робочих місць.

Тому чимраз і прикутіша увага держави до підприємницької ініціативи. Підприємництво зобов`язане сприяти подальшому розвиткові малого та середнього бізнесу в районі, області та Україні.

Незважаючи, що не все так просто нині в бізнесовому середовищі, за сім місяців 2011 р. до Зведеного бюджету скеровано 296,1 млн. грн., що на 129,2 млн. грн. більше, ніж за відповідний період торік.

Для мене велика честь від щирого серця подякувати підпри­ємцям за сумлінну працю, життєву стійкість, наполегливість і завзяття. Сподіваюся на подальшу плідну співпрацю на ниві покращення життя краян, розвиткові виробництва, створення нових робочих місць, допомоги соціально незахищеним верствам населення.

Щиро вітаю шановних підпри­ємців-платників податків із їхнім професійним святом – Днем під­приємця.

Сердечно бажаю усім витримки, оптимізму і невичерпної наснаги. Успіхів вашому бізнесові, вдалих угод, надійних партнерів. Нехай кожна започаткована справа буде успішною. Хай у ваших родинах також буде тепло і затишок, а ваша плідна праця завжди ставатиме запорукою добробуту ваших рідних і нашого народу.

Микола ПИТЛЮК

«Народна Воля»

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!