Газета по-надвірнянськи
 

Мішок цукру за перемогу

30 вересня 2011, 12:07 | Рубрика: Свята, Спорт Версія для друку Версія для друку 1,004 переглядів

На майдані Шевченка у Надвірній відбулися Богатирські ігри «Незалежність – це сила», присвячені 20-ій річниці Незалежності України. Участь у змаганнях взяли три команди: смт. Делятина, «Молоді регіони» з Надвірної та ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття».

З варениками найборше впорався Роман Романенко (у центрі)

Учасники змагалися у таких видах і стали переможцями: армрестлінг – Юрій Абрам`юк (смт. Делятин); під­німання діжки – Іван Козловський («Молоді регіони»); комбінована естафета – команда Делятина; перетягування естафети – Василь Воль­вин (смт. Делятин); конкурс «З`їж швидше вареники» – Роман Романенко («Молоді регіони»); присідання з міш­ком цукру на плечах – Василь Менделюк (смт.  Делятин, нагорода – мішок цукру); перетягування канату – команда Делятина.

Переможний мішок Василя Менделюка

Загальнокомандну пер­шість виборола команда смт. Делятин, на другому місці – «Молоді регіони», на третьому – ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття».

Команди нагороджені кубками та грамотами, учасники – грамотами і футболками Надвірнянського райцентру фізичного здоров`я населення (НРЦФЗН) «Спорт для всіх».

Змагання організували відділ у справах сім`ї, молоді і спорту РДА та НРЦФЗН «Спорт для всіх» (директор Василь Завадський).

Надвірнянські богатирі з організаторами, суддями «Богатирських ігор» та їхніми шанувальниками

Головний суддя – Василь Завадський, головний секретар – В. Гуменюк.

Спонсори: Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович та ТзОВ «555» – мішок цукру.

Наш. кор.

Світлини Назарія ГРИДЖУКА

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!