Газета по-надвірнянськи
 

Увага! Діти на дорозі!

30 вересня 2011, 11:58 | Рубрика: Здоров`я Версія для друку Версія для друку 766 переглядів

Із 20 серпня на території Прикарпаття стартував Всеукра­їнський конкурс-рейд «Увага! Діти на дорозі!», спрямований на відновлення навичок, пов’язаних із безпечною поведінкою юних учасників дорожнього руху на вулицях і дорогах, а також адаптацію школярів до транспортного середовища в місцях постійного проживання і навчання.

У рамках рейду працівники ДАІ області інспектують освітні установи з організації навчання дітей навичкам безпечної пове­дінки на дорозі, взяли участь у проведенні серпневих педагогічних рад щодо стану роботи з попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму в освітніх установах, організовують виступи на батьківських зборах із питань попередження правопорушень серед неповнолітніх у сфері дорожнього руху. Крім того, працівники ДАІ перевіряють експлуатаційний стан вулично-дорожньої мережі та технічних засобів організації дорожнього руху в місцях розташування дошкільних і загальноосвітніх установ.

Під час свята Першого дзвоника виставляли додаткові пости ДАІ в місцях розташування загальноосвітніх закладів з метою безпечного та безперешкодного руху школярів. З метою закріплення навичок безпечної поведін­ки дітей на дорозі у першій декаді вересня працівники ДАІ області в усіх школах проведуть Єдині уроки із безпеки дорож­ьо­го руху, а для дошкільнят – театралізовані свята із залученням юних інспекторів руху шкільних загонів області.

Акція «Увага! Діти на дорозі!» триватиме до 20 вересня.

Шановні водії! Державтоінспекція Прикарпаття переконливо просить вас бути гранично уважними на дорогах, особливо при проїзді поблизу шкіл, у міс­цях, де встановлений знак «Діти», в районі зупинок громадського транспорту, поблизу житлових мікрорайонів, місць масового відпочинку. Вам необхідно знизити швидкість і бути уважними.

Шановні дорослі, батьки! Щодня нагадуйте дітям про необхідність дотримання Правил руху, про небезпеки на дорозі. Не залишайте дітей без нагляду на вулиці, не дозволяйте їм гратися поблизу проїжджої частини. Позначте дітям безпечний маршрут до школи і додому!

Державтоінспекція Івано-Франківської області бажає Вам щасливих і безпечних доріг!

Василь ГАДЖЕГА,

старший інспектор дізнання Надвірнянського ВДАІ, старший лейтенант міліції.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!