Газета по-надвірнянськи
 

Черговий призов – у жовтні-листопаді ц. р.

21 жовтня 2011, 09:39 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 767 переглядів

Нещодавно підписане спільне розпорядження Надвірнянської РДА та виконкому Ярем­чанської міської ради «Про проведення призову громадян Надвірнянського району і Яремчанської міської ради на строкову військову службу та прийняття на військову службу за контрактом у 2011 році».

Для організованого проведення призову (жовтень-листопад 2011 р.) створено районну призовну комісію, співголовами якої затверджено заступника голови Надвірнянської РДА Богдану Ковалюк та керуючу справами Яремчанського міськвиконкому Мирославу Польську, а їхнім заступником – війсь­кового комісара Надвірнянсько-Богородчанського об`єднаного військового комісаріату Володимира Ярмошука.

Підготовчі заходи розпочаті з 12 серпня ц. р. Мед­огляд призовників – на призовній дільниці Надвірнянсько-Богородчанського райвійськкомату. Затверджено склад медичної комісії та групи для проведення професійно-психологічного відбору призовників, доручення міському, селищним, сільським головам, керівникам підприємств, установ, організацій, правоохоронних органів, навчальних закладів, а також графік явки призовників для проходження призовної комісії.

* * *

Згідно із чинним законодавством України явці на призовну дільницю підлягають усі громадяни 1993 р. н. (18 років), а також громадяни 1986-1993 р. н., в яких закінчилася відстрочка від призову, або які не призвані на строкову військову службу за різних обставин.

Усі громадяни, які підлягають призову, зобов`язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Надвірна, вул. Шевченка, 96 у встановлений час із документами, зазначеними у повістках.

Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Надвірнянського району та Яремчанської міської ради, зобо­в’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у райвійськкомат для проходження призовної комісії.

На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підпри­ємств, установ, організацій, у т. ч. навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форм власності, зобов’язані відкликати призовників із відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно із законодавством.

Володимир ЯРМОШУК,

військовий комісар Надвірнянсько-Богородчанського об’єднаного районного військового комісаріату, підполковник.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!