- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Черговий призов – у жовтні-листопаді ц. р.

Posted By Модератор On 21.10.2011 @ 09:39 In Влада | No Comments

Нещодавно підписане спільне розпорядження Надвірнянської РДА та виконкому Ярем­чанської міської ради «Про проведення призову громадян Надвірнянського району і Яремчанської міської ради на строкову військову службу та прийняття на військову службу за контрактом у 2011 році».

Для організованого проведення призову (жовтень-листопад 2011 р.) створено районну призовну комісію, співголовами якої затверджено заступника голови Надвірнянської РДА Богдану Ковалюк та керуючу справами Яремчанського міськвиконкому Мирославу Польську, а їхнім заступником – війсь­кового комісара Надвірнянсько-Богородчанського об`єднаного військового комісаріату Володимира Ярмошука.

Підготовчі заходи розпочаті з 12 серпня ц. р. Мед­огляд призовників – на призовній дільниці Надвірнянсько-Богородчанського райвійськкомату. Затверджено склад медичної комісії та групи для проведення професійно-психологічного відбору призовників, доручення міському, селищним, сільським головам, керівникам підприємств, установ, організацій, правоохоронних органів, навчальних закладів, а також графік явки призовників для проходження призовної комісії.

* * *

Згідно із чинним законодавством України явці на призовну дільницю підлягають усі громадяни 1993 р. н. (18 років), а також громадяни 1986-1993 р. н., в яких закінчилася відстрочка від призову, або які не призвані на строкову військову службу за різних обставин.

Усі громадяни, які підлягають призову, зобов`язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Надвірна, вул. Шевченка, 96 у встановлений час із документами, зазначеними у повістках.

Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Надвірнянського району та Яремчанської міської ради, зобо­в’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у райвійськкомат для проходження призовної комісії.

На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підпри­ємств, установ, організацій, у т. ч. навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форм власності, зобов’язані відкликати призовників із відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно із законодавством.

Володимир ЯРМОШУК,

військовий комісар Надвірнянсько-Богородчанського об’єднаного районного військового комісаріату, підполковник.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2011/10/cherhovyj-pryzov-%e2%80%93-u-zhovtni-lystopadi-ts-r/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.