Газета по-надвірнянськи
 

Мріють новобранці про шинелі

28 жовтня 2011, 10:38 | Рубрика: Влада, Духовність Версія для друку Версія для друку 801 переглядів

29 вересня ц. р. – звичайний повсякденний день з осінніми житейськими клопотами для більшості наших краян. Але значно позитивно виокремився він для молодих хлопців, на плечах яких невдовзі з`являться військові погони. Цього дня у районному будинку культури влаштували урочисті проводи в армію.

Не за віком раптом споважнілі вони займали місця у залі і з очікуванням поглядали на сцену. Тут їх справді не розчарували. За сценарієм методиста РБК Дарії Гринішак сюрпризом для новобранців та їхніх матерів стала концертна програма з участю солістів Лесі Гайдаш, Марічки Петруняк, Богдана Гордіци, Надії Федорів, вихованців циркової студії «Веселка» під орудою Галини Гресько та славнозвісного колективу «Горянка» РБК (кер. Олена Здольник), а також щирі вітання ведучої Галини Чуревич.

«Ой піду я у рекрути…»

Із неменшою увагою майбутні рекрути слухали напутні слова заступника голови РДА Богдани Ковалюк, заступника військового комісара Надвірнянсько-Богородчанського об`єднаного райвійськкомату Володимира Позняка, а ще – материнське благословення Софії Бойко із Красної, яка виховує 10 дітей і в армію відправляє виконувати військовий обов`язок уже четвертого сина.

Від усіх призовників запевнив про гідне несення служби в українському війську Тарас Долинський.

Вдома юнаків благословлятимуть у щасливу путь батьки, проводжатимуть друзі, кохані. Щасливої Вам служби, хлопці, і повернення до рідних домівок!

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!