Газета по-надвірнянськи
 

Перед дільничними інспекторами – конкретні завдання

18 жовтня 2011, 15:12 | Рубрика: Влада, Закон Версія для друку Версія для друку 757 переглядів

У Надвірнянському райвідділі УМВС у секторі дільничних інспекторів міліції працюють 19 співробітників. Із березня ц. р. очолює відділення старший лейтенант міліції Андрій Балабан.

Він відразу приступив до налагодження продуктивної роботи дільничних. Насамперед, ретельно проаналізував показники роботи щодо основних напрямків службової ді­яльності кожного дільничного, вказав на недоліки і поставив конкретні завдання, спрямовані на під­вищення ефективності та якості роботи дільничних.

Обізнаність Андрія у правоохоронній справі повсякчас допомагає йому виконувати свої функціональні обов`язки. Він вважає, що працівники повинні постійно підвищувати свій професійний рівень, по-справжньому бути відданими професії, чуйними до горя і проб­лем людей, втілювати в життя принцип відкритості в роботі. На сьогодні діль­ничні інспектори міліції розкрили 112 злочинів загальнокримінальної спрямованості та склали 1271 адміністративний протокол.

– Як порядок у нашому будинку залежить від стану кожної кімнати, так і порядок у нашій державі, її соціальна стабільність і спокій залежать від правопорядку в кожному населеному пункті, – зауважує Андрій Балабан. Забезпечують цю законність міліціонери, які у будь-який час поспішають краянам на допомогу. Най­більш наближеною до їхнього побуту є служба дільничних інспекторів міліції. Це вартові правопорядку в кожному населеному пункті. Зазвичай, саме від їхнього ставлення до виконання службових обов’язків залежить думка жителів про міліцію взагалі.

Уляна ІВАСЮТИН,

в. о. помічника начальника відділу по зв’язках з громадськістю та ЗМІ, лейтенант міліції.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!