Газета по-надвірнянськи
 

Пропонуємо провести громадські слухання щодо спорудження пам`ятника воїнам-афганцям у Надвірній

25 жовтня 2011, 16:07 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 883 переглядів

Громадсько-політична рада на засіданні 28 вересня ц. р. прийняла звернення до Надвірнянського міського голови Зіновія Андрійовича заслухати його інформацію 5 або 12 жовтня ц. р. щодо відповідей на звернення координаційної ради. Копії звернення свямовані також керівникам РДА і районної ради та ЗМІ району.

Враховуючи те, що біля каменя під пам`ятник воїнам-аф­ганцям на майдані Шевченка у Надвірній розпочали роботи без відповідного на це рішення міської влади, без погодження у встановленому порядку з міською архітектурою та відсутністю акта на володіння земельною ділянкою, погодження проекту пам’ятника воїнам-афганцям, відсутністю громадських слухань щодо його архітектурно-скульптурного вигляду і місця спорудження, координаційна рада просить Надвірнянського міського голову та депутатський корпус міської ради призупинити всі роботи на згаданому місці.

Громадсько-полі­тич­на рада рекомендує: районній організації воїнів-афганців (інтернаціоналістів) оприлюднити макет майбутнього пам’ятника у газеті «Народна Воля» з метою проведення громадських слухань; Надвірнянській міській раді, ініціативній групі зі спорудження цього пам’ятника та представникам громади міста Надвірної ще раз сісти за стіл переговорів з метою пошуку можливості спорудження цього пам’ятника в іншій, не історично центральній частині міста, щоб не допустити громадського супротиву; ЗМІ району провести опитування жителів райцентру щодо місця спорудження пам’ятника та його архітектурно-скульптурного вигляду.

Ярослав ЛЕСЮК,

голова громадсько-політичної ради Надвірнянщини.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!