Газета по-надвірнянськи
 

Родина надвірнянських нафтовиків в обіймах музики, пісень і слави

21 жовтня 2011, 10:37 | Рубрика: Економіка, Свята Версія для друку Версія для друку 1,404 переглядів

Уперше цьогоріч торжества, приурочені Дню працівників нафтової, газової та наф­топереробної промисловості України, поєднали з ефектною фотовиставкою, яку урочисто відкрили в будинку культури нафтовиків перед початком святкових урочистостей.

Гармонійно поєдналася вона з вітально-розважальною програмою, котру вели ведуча програм ТРК «Надвірна» Тетяна Пришляк та диктор обласного радіо, заслужений журналіст України Богдан Кучер.

Родину нафтовиків вітають Володимир Чуприна і ведучі Тетяна Пришляк та Богдан Кучер

Представлене мистецтво фотографів Романа Глодана, Ігоря Коропа та Мирона Грушецького (майже дві з половиною сотні широкоформатних світлин) відкривало учасникам дійства дорогу до своїх об`єктів, праці операторів і бу­рильників, слюсарів та електрозварників, будівельників й електромонтерів, лаборантів і водіїв, інженерів і майстрів багатьох структурних підрозділів управління «Надвірнанафтогаз».

Відчувалося, що амплітуда тематичних захоплень фотомитців дуже широка – від буденних тем, які лежать на поверхні, «під рукою», до видовищних сюжетів. Разом ці роботи демонстрували нам дивовижний світ фотомитців, світ, сповнений загострено-особистісних почувань і роздумів, емоцій та переживань, що саме і затримувало наф­тогазовидобувників біля фотовітрин.

Грамота профкому – начальникові цеху № 2 Володимиру Коноваленку

Володимир Троценко вручає нагороду ПАТ «Укрнафта»

Тому-то із настроєм заповнювали працівники НГВУ «Надвірнанафтогаз» залу культосвітнього закладу у переддень свого професійного свята, свята душі і серця, свята високості духу, родинного нафтовицького свята. Із ним тепло і щиро, пафосно і піднесено вітали присутніх у залі Тетяна Пришляк та Богдан Кучер, побажавши добра, щастя й волі.

Свою нафтову родину ві­тав глава її сімейства, нача­льник НГВУ «Надвірнанафтогаз» Володимир Чуприна.

– Минуло 30 років відтоді, сказав керівник колективу, як працю нафтовиків стали вша­новувати на державному рів­ні. – Цю добру традицію збере­жено і в незалежній Україні.

Володимир Чуприна ви­словив надію, що нинішнє свято принесе працівникам колективу радість, задоволення, впевненість у завтрашньому дні.

– Мені надзвичайно приємно вітати наших ветеранів, котрі першими у складний період освоювали родовища Карпатського регіону. – Пам`я­таємо заслуги попередніх поколінь, високо цінуємо вашу нелегку працю. Керівник під­приємства побажав нафтовикам, ветеранам, їхнім родинам міцного здоров`я, родинного благополуччя, достатку та впевненості в майбутньому, адже Надвірнянський наф­топромисловий район найперспективніший у західному регіоні України.

Богдан Кучер пошанував нафтову родину Надвірнянщини піснею «Родина», яку підтримав дружно зал. А винуватці урочистостей хвилиною мовчання вшанували тих нафтовиків, які відійшли у вічність, залишивши по собі добру пам`ять багатьма корисними і важливими справами.

І вже на сцені директор департаменту будівництва та науково-технічної політики ПАТ «Укрнафта», надвірнянець Володимир Троценко. Він передав надвірнянським нафтовикам щиросердечні віншування від правління ПАТ, зауваживши, що від того як працюватиме компанія «Укрнафта» залежатиме добробут і благополуччя тих людей, які пов`язали свою долю з видобуванням нафти.

– Надвірна – унікальне місто, – відзначив пан Троценко, – подібного йому в Україні немає. У вас діє нафтогазовидобувне управління, експедиція Прикарпатського УБР, ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття», газопереробне виробництво, компресорні стан­ції «Укртрансгазу» – весь комплекс об`єктів НАК «Наф­тогаз України». Хоча упродовж останніх років компанія працювала неефективно, Уряд Миколи Азарова пообіцяв нам у наступному році на розвиток ПАТ «Укрнафта» солідні інвестиції, передусім, у буріння, в інші складові її розвитку. Та незважаючи на пев­ні труднощі ми вже про­фінансували спорудження компресорної газліфтної станції в Микуличині, на черзі – побутовий комплекс. За словами цього очільника, це перший крок до відродження попередньої слави нафтовиків Надвірнянщини.

Володимир Троценко великій групі працівників НГВУ «Надвірнанафтогаз» вручив Грамоти ПАТ «Укрнафта», посвідчення про присвоєння почесних звань ПАТ «Укрнафта», цінні подарунки.

 Відзнаки від районної та міської влади

Музичним сувеніром-піс­нею «Гімн нафтовиків» порадував учасників святкового дійства квартет «Легіт» під керівництвом Віктора Чудновського. Для нафтовиків співали і танцювали лауреат всеукраїнських пісенних фес­тивалів артистка Івано-Фран­ківського музично-драматичного театру ім. І. Франка Галина Баранкевич, народний танцювальний колектив «Горянка» на чолі з Оленою Здоль­ник, Віктор Чудновський, новостворений танцювальний колектив НГВУ, яким керує Богдан Лавринович, учасниця шоу-програми «Голос кра­їни», лауреат всеукраїнських пісенних фестивалів Оксана Романюк, вокальне жіноче тріо «Ягілочка», гурт «Ватаги» із Яремче, а також заслужена артистка України Ірина Лончина, колектив бального танцю «Едельвейс» під орудою Романа Гавриліва, вихован­ці циркової студії Галини Гресь­ко.

Новостворений танцювальний колектив (кер. Богдан Лавринович)

Вітальні слова виголошували та нагороджували най­достойніших працівників НГВУ грамотами ОДА та обласної ради, аналогічними відзнаками РДА та районної ради, міської ради, грамотами ЦК галузевої профспілки, об`єднаної профспілки ПАТ «Укрнафта» заступник начальника Головного управлін­ня про­мисловості та розвитку інфраструктури, начальник уп­равління паливно-енергетичного комплексу, ефективного використання енергетичних, мінерально-сировинних ресурсів ОДА Вадим Козлен­ко, заступник голови РДА Степан Іроденко, заступник голови, керуючий спра­вами районної ради Ігор Писклинець, Надвірнянський міський голова Зі­новій Андрійович, голова комітету проф­спілки НГВУ «Надвірнанафтогаз» Юрій Костик. Тут же лідер профспіл­кової організації управління вручив грамоти переможцям шахового тур­ніру на честь професійного свята працівників нафтової, газової та нафтопереробної про­мисловості Миколі Максим`юку (ІІІ м.), Василеві Мирошниченку (ІІ м.) та Іванові Дем`яніву (І м).

Оваціями забурлила фі­нальна частина святкувань у переповненій глядацькій залі будинку культури нафтовиків, коли Богдан Кучер зринув піснею «Хай добро вам сіється…», яку підхопили всі учасники тор­жеств.

Микола ПИТЛЮК

«Народна Воля»

Світлини Івана ГРИДЖУКА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!