Газета по-надвірнянськи
 

Спасибі медикам

18 жовтня 2011, 15:28 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 684 переглядів

Велике спасибі всім працівникам травматологічного відділу Надвір­нянської центральної райлікарні адресуємо ми, пацієнти 4-ї палати, яких лікували у липні-серпні ц. р.

Операції, лікування… За цей час ми пересвідчились, що у цьому відділі працюють порядні люди, добрі спеціалісти, які люблять свою професію і з великим розумінням та піклуванням ставляться до хворих. Серед них: лікар-травматолог Богдан Клим`юк, завідувач реанімаційного відділення, анестезіолог Михайло Лютий, медсестри Л. М. Клюфінська, Г. Ф. Андрусяк, Л. В. Катрук, Г. І. Максим`юк, М. В. Гільчак; операційні медсестри О. І. Солонар, І. М. Іроденко, молодші медсестри Г. Ю. Семчук, Г. М. Багрій, Г. І. Кіяшко; буфетниця М. В. Бенюк.

Ми дуже вдячні Вам, що Ви не поїхали десь у світи шукати ліпших статків, а працюєте тут, в Україні серед своїх людей, зменшуєте людські недуги і відновлюєте хворим здоров`я.

Особливі слова подяки нашому лікуючому лікареві, завідувачу травматологічного відділу Юрієві Васіну за чуйність, профе­сіоналізм, доброту.

Бажаємо благословення Вам і Вашим родинам.

З повагою

Галина КУЗІВ, Ганна ШКІЛЬ,

м. Надвірна,

Марія МИКИТИН,

с. Верхній Майдан.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!